Jump to content
anjab99

RAM czy TUNDRA czy jeszcze coś innego?

Recommended Posts

żeby uzyskać odpowiedź Ram czy Tundra musisz znaleźć ludzi co jeżdżą takimi. Niech napiszą kilka słów i sam zdecydujesz co wolisz. 

Ja przed zakupem zastanawiałem się tak samo ram tundra a może ford. Znam  gościa co jeździ fordem i jest mega zadowolony, choć jedni odradzają fordy inni polecają.  Ja osobiście nie zamieniłbym rama na żadne inne auto mimo dolegliwości jakie z nim przeżyłem.

Przy poszukiwaniach pickupa zraziłem się do Fordów, głównie ze względu na ogrom rdzy. Nad Tundrą, ewentualnie Tacomą mocno się zastanawiałem, wyboru Dodga dokonałem bo łatwiej o 4x4 niż w Toyotach, a taki napęd był warunkiem koniecznym przy zakupie samochodu.

Brał bym go😁,  może sie przydać przy inwazji obcych, albo ataku zombie. 

Na poważnie, dobra cena, szkoda że oficjalnie nie można zamówić i wpłacić 100 eur. Już bym sie chwalił 📸. A z czasem żona by przywykła do decyzji 😉

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By anjab99
      Cześć.
      Co kupić?
       Ma służyć głównie funowi i jeżdżeniu wokół komina.
      Wymagania:
      Duży silnik minimum: 5 ,0l, 8 cylindrów, 300 KM, napęd 4x4, benzyna lub LPG, budżet do 75000 pln.
      Dzięki za sugestie :-)

• By Przemo76
      Cześć, sprzedaję kompletny system do zabudowy paki - plandeka.
      Sama plandeka jest w stanie agonalnym, ale może posłużyć jako wzór do uszycia nowej ; )
      Tutaj link do ogłoszenia: 
      https://www.olx.pl/oferta/zabudowa-paki-soft-top-toyota-tundra-pick-up-CID5-IDzatcM.html

Zapraszam

• By Przemo76
      Dzień dobry, po mojej Tundrze zostało już wspomnienie. Ale została też wysoka zabudowa paki Hard Top. Stan oceniam na dobry.
      Cena jaka mnie interesuje to 2500PLN 
      Linka do ogłoszenia na olx:
      https://www.olx.pl/oferta/zabudowa-paki-hard-top-toyota-tundra-pick-up-CID5-IDyBx6p.html

Zapraszam 
      Przemek
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.