Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By rpawel76
      Zbieżność Tundra 2007
      Poszukuje danych potrzebnych do ustawienia zbieżności w.w samochodzie , na stacjach które odwiedziłem takowych nie posiadają a w ramach dbania o klienta odsyłają mnie do internetu w celu poszukiwania niezbędnych danych -- a więc poszukaj to Ci zrobimy ---a więc koledzy pomożecie?
      nie wiem co jest trzeci raz wklejam temat i nic ale jakby sie powtórzył to sie nie gniewać
    • By Kony
      Witam

Mam taka zagwostke .
      mianowicie mam tundrę RWD i kupiłem nowe opony po 20 tys opony z tylu są łyse od środka. 
      dokładnie od wewnątrz brak bieżnika Łyse jak kolano a na zewnątrz prawie nie zużyte.
      powstaje pytanie ...
      czy most jest krzywy ? 
      Jadę w tym tygodniu posprawdzać Zbieznosc może coś wykaże ?
      czy ktoś z was miał taki przypadek ? Może opony złe założyłem ? Trochę wyższe niż standardowe . Może dać większe ciśnienie w koła ? Pomocy ...
    • By Jerry16
      Witam z dolnego śląska. 
    • By anjab99
      Cześć.
      Co kupić?
       Ma służyć głównie funowi i jeżdżeniu wokół komina.
      Wymagania:
      Duży silnik minimum: 5 ,0l, 8 cylindrów, 300 KM, napęd 4x4, benzyna lub LPG, budżet do 75000 pln.
      Dzięki za sugestie :-)

• By Przemo76
      Cześć, sprzedaję kompletny system do zabudowy paki - plandeka.
      Sama plandeka jest w stanie agonalnym, ale może posłużyć jako wzór do uszycia nowej ; )
      Tutaj link do ogłoszenia: 
      https://www.olx.pl/oferta/zabudowa-paki-soft-top-toyota-tundra-pick-up-CID5-IDzatcM.html

Zapraszam

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.