Jump to content

Recommended Posts

• 1 year later...

Żeby nie zaśmiecać tego przepełnionego forum dopisuję tutaj😁

Pacjent zbliżony tj. Escalade 2007 rok, czyli gmt 900

Czy ktoś wie gdzie jest dodatkowy moduł komfortu (xbcm, auxiliary body control module)???

Idzie przez niego m.in, sygnał na kierunkowskazy i stop gniazda przyczepy, a w wersji eu sygnał na tylne przeciwmgielne auta i przyczepy.

W Suburbanie, Tahoe i Yukon z lat 2007-2014 powinien być w tym samym miejscu.

Zanim zacznę ciągnąć nową instalację do tylnego przeciwmgielnego, to wolałbym naprawić fabryczną.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SzamanF150
      Witam ponownie,
      Szukam modułu komfortu do F-ki, prawdopodobnie YL14-14B205-AB Sport Utility Automatic A4WD 
      Ktoś z forum może taki posiada lub ma namiar na pasujący do mojego rocznika z napędem 4x4?
      Nie załącza mi się napęd na cztery papcie, a doczytałem, że te moduły lubią się psuć.
      Jakby ktoś potrzebował to posiadam XL14-14B205-BE Sport Utility 4x2, dostałem z autem od poprzedniego właściciela, który chyba nie doczytał 4x2 i nie pasował.

Z góry dziękuję za pomoc.

• By Cowboy
      https://www.otomoto.pl/oferta/cadillac-escalade-scarface-low-rider-lowrider-usa-show-car-reklama-kawalerskie-tuning-ID6BurEr.html

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.