Jump to content
Rebel

Mechanik Dodge Ram

Recommended Posts

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego mechanika, serwis obojętnie gdzie w Polsce. Zależy mi tylko na fachowości.

Posiadam auto Dodge Ram Sport Quad cab 5.7 Hemi 4x4

Edited by Rebel

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Evo
      Witam,
      na wstępie dodam, ze jeśli dojdzie do zakupu będzie to moje pierwsze auto tego typu (aktualnie Mercedes CLA AMG czyli w porównaniu zabawka), nie kupuję go z potrzeby, tylko po prosu zawsze o takim marzyłem, a szczególnie podniesionym. Kilka miesięcy mieszkałem w USA jeżdżąc Nissanem Armada podobnych gabarytów, ale tam było łatwiej z parkowaniem i tankowaniem. Chciałbym wstawić instalację LPG, która prawdopodobnie całkiem dobrze się sprawdza w tym silniku. Jak jest z dostępnością podstawowych części eksploatacyjnych ?

Jestem zainteresowany tym egzemplarzem: https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-ram-1500-sport-jedyny-taki-ID6By9lZ.html?

Proszę o ewentualne uwagi. Auto byłoby używane na co dzień. Docenię tez uwagi które wybiją mi z głowy pomysł za to auto.
    • By robrob
      Koledzy mam pytanie co to jest https://www.fotosik.pl/zdjecie/453679bc269917ab i jak się tym posługiwać, dodam tylko że przy uruchamianiu auta świeci się ikona przyczepy, mam też problem z radiem https://www.fotosik.pl/zdjecie/db27e7136c8840da jeśli włączę cd to gra normalnie jeśli przełączę na radio to zapada cisza, radio fale wyszukuje normalnie pokazuje nawet informacje jaki jest grany utwór, jakaś rada.
    • By Misiek69
      Witam.
      Sprzedam pokrywę paki. Stan jak na zdjęciach. Opis i kontakt w ogłoszeniu. Polecam. Naprawdę warta tych pieniędzy.
      Paka Ram
    • By Ciosku
      Witam,
      Mam możliwość zakupu Dodge RAM 5.9 laramie 4x4 z 1994r. w podstawowej kabinie 3 os.
      Pytanie mam odnośnie skrzyni, ponieważ kolega ją wymieniał na inną używaną jednak po przejechaniu ok 100 km skrzynia nagle przestała działać, działał tylko wsteczny. Olej czysty w skrzyni czysty bez zapachu spalonego oleju.
      Człowiek od którego ją nabył stwierdził że to nie wina skrzyni lecz jakiegoś "przekaźnika" czy coś w tym rodzaju, tu pytanie czy jest to możliwe ?
      Ewentualnie jaki jest tam typ, numer skrzyni?
      Czy ewentualnie lepiej jest szukać innej czy naprawić?
      Ponad to potrzebne by były graty takie jak:
      olistwowanie kabiny i paki, uszczelki drzwi i chyba szyba przednia, reperaturki progów, prawe lusterko chrom,
      Gdzie to można kupić bądź gdzie szukać ?
      Z góry dzięki za pomoc.
      Marcin
    • By volttt
      Witam od pewnego czasu poszukuje kupic kołpaki dekle felg 20" Dodge Ram 1500 2002-2006r.Przyklejane do felg chromowane,znalazłem na ebay i amazon ale są do nowszego modelu nie są owalne tylko ścięte przypuszczam że nie dopasuje ich do moich felg.Mam wielką prośbę jeżeli by ktoś miał takie na sprzedaż lub wiedział gdzie można nabyć lub wiedział co mozna innego z tym fantem zrobić (moje są w w kiepskim stanie) był bym bardzo wdzięczny.Na zd wzór jaki potrzebuje.Pozdrawiam i z góry dziękuje 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.