Jump to content
Sign in to follow this  
Misiek69

Pokrywa paki. Dodge Ram '02 - '07

Recommended Posts

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Raf131313
      Witam,

Czy ktoś wie może gdzie można znaleźć wałek atakujący i koło talerzowe do RAM 1500 2008 ?

Mechanik mi rzucił że nowe 6000 i mnie trochę zgięło.
    • By wiewioor.fm
      W grudniu zaczęły mi się problemy z wiskozą wentylatora - dostała luzu na łożysku.
      Kupiona pierwsza: SRL (170zł) - za ciasno trzymała, poszła na reklamację, uznane bez problemu
      Kupiona druga: też SRS - po tygodniu jazdy się zblokowała - poszła na reklamację, uznane bez problemu
      Kupiona trzecia: tym razem droższa, może się uda, amerykańskie USMW za 370zł - początkowo niby dobra, ale po kilku dniach zaczęła dziwnie się zachowywać, na odwrót - na zimnym spięta, po rozgrzaniu dostawała całkowitego luzu... tu reklamacja początkowo nie uznana, trzeba było się kopać ze sprzedawcą przez Rzecznika Praw Konsumenta, sprawa wygrana.

Czwarta:  że miałem kilka uszkodzonych wiskoz z Jeepów ZJ 5.2, to użyłem jednej na przymiarkę, gwint na pompie wody ten sam M30x1,5, ośka krótsza 27-30mm, w zależności od producenta, sam wiatrak pasuje bez problemu na wiskozę.
      No to kupiłem sobie tańszą od ZJta u sprawdzonego sprzedawcy na allegro (tu kolejny raz ukłon do sprzedawcy ZYGA771 - wielokrotnie się spisał na medal) za całe 170zł z wysyłką, a następnie zaprojektowałem przedłużkę ośki, którą wykonał mi znajomy tokarz.
      Poniżej fotki i (pseudo) rysunek techniczny (niestety miałem tylko Paint'a do rysowania w tym momencie)

[/img]
      [/img]
      [/img]
      [/img]
      [/img]

Wszytko działa jak trzeba, Pewnie w innych markach też da się zastosować ten pomysł, coś jest tańsze, łatwiej dostępne...

• By machony_1
      Czołem Panowie, czy orientujecie się czy zabudowa Leer dla Ram’a 2 generacji będzie pasowała dla Ram’a 3  generacji ? Wymiary niby są ok ........ale zawsze jest ale. Kawałek drogi i wolałbym się nie rozczarować na miejscu 😁
    • By Marcin marcin
      Witam mam okazję kupić rama 4.7 z gazem 2004 rok 2wd 4 drzwi cena 15000 z uszkodzonym silnikiem stracił moc podczas jazdy proszę was panowie panie o radę czy warto kupić takie auto
    • By krystian papież
      witajcie jestem tu swierzy poszukuje mostu  do mego rama  poniewasz srodki i polosie sie nie nada do niczego nie moge znalesc czesci  wiec szukam kompletnego przelozenia mam 3.92 i mam pytanie czy z durango pasuje  bo jak kojaze srodki ma takie same ale dlugosc pol osi nie wiem za pomoc dziekuje z gury
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.