Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Opublikowano

Witamy serdecznie ? Licze ze dodasz jakies zdjecia swojego silverado ?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)
W dniu 15.02.2019 o 19:54, Silverado 1996 3500 6.5 napisał:

Siemanko jeszcze raz. W koncu sie zalapalem na ciekawe forum. 

Mam nadzieje ze cos ciekawego wniose jak i zapewne wiele sie dowiem. Pozdrawiam kolegow.

 

Poka foty co tam masz, pochwal się, mam kilka sztuk z tego modelu ?

 

http://patrykstal.pl/gmc-sierra-3500-hd-6-5-td-4x4/

Edytowane przez patrykstal
  • Administrator
Opublikowano

@patrykstal i takiego gmc to bym kupił ? Akurat ma wszystko czego szukam ?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.