Skocz do zawartości
jajko222

Wydech z Rama 2015 do 2004 i belka haka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono,

orientuje się ktoś czy seryjny wydech z rama 1500 5,7 hemi z 2015r będzie pasował bez przeróbek do rama 1500 5,7 hemi z 2004r? Jeżdżę już kupę czasu praktycznie bez wydechu i nie wiem co z tym zrobić. W sklepach z częściami od amerykańców sprowadzają tylko rzeczy eksploatacyjne i nie chcą słyszeć o wydechach, a dostępnych na polskich stronach sportowych wydechów nie chcę, bo głośne... Szukam też belki haka do rama z 2004r. Wygięła mi się delikatnie podczas stłuczki, a biorąc pod uwagę, że jest to element, którego nie należy prostować jestem zmuszony coś kupić. Tak jak z wydechem sklepy rozkładają ręce, a na polskich stronach same krzywe. Coś było z młodszych roczników niebite, ale nie wiem czy będzie to pasować... Może ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem, we środę jadę robić od podstaw wydech do 4,7  2002r , ok.Bielsko Biała robią różne nie tylko amerykańskie wynalazki , najpierw mierzą i zamawiają elementy pod konkretny wydech z kwasówki, zrobią Ci wszystko tzn końcówki, tłumiki lub nawet bez jeśli chcesz 😉 Koszt 2,5- 3 tyś. Czasowo ok 1,5- 2 tyg . Robią od 16 lat i nie mieli reklamacji.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od 800 zł sam tłumik w górę( allegro) komplety 3,5tys + montaż ,zestawy są głównie pod 5,7 więc mi nie zapasuje. Teraz miałem tłumik  flowmaster +dorabianą resztę  i mega szybko go ruda zjadła więc teraz próbuje coś innego mam nadzieję trwalszego 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi