Skocz do zawarto┼Ťci
msolo

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Przegl─ůdaj─ůcy ┬á┬á0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez Silverado 1996 3500 6.5
      Siemanko jeszcze raz. W koncu sie zalapalem na ciekawe forum. 
      Mam nadzieje ze cos ciekawego wniose jak i zapewne wiele sie dowiem. Pozdrawiam kolegow.
    • Przez DAXOLA
      Cze┼Ť─ç┬á Panowie i Panie jak tutaj s─ů┬á
    • Przez volttt
      Witam od pewnego czasu┬áposzukuje kupic ko┼épaki dekle felg 20" Dodge Ram 1500 2002-2006r.Przyklejane do felg chromowane,znalaz┼éem na ebay i amazon ale s─ů do nowszego modelu nie s─ů owalne tylko ┼Ťci─Öte przypuszczam ┼╝e nie dopasuje ich do moich felg.Mam wielk─ů pro┼Ťb─Ö je┼╝eli by kto┼Ť mia┼é takie na sprzeda┼╝ lub wiedzia┼é gdzie mo┼╝na naby─ç lub wiedzia┼é co mozna innego z tym fantem zrobi─ç (moje s─ů w w kiepskim stanie)┬áby┼é bym bardzo wdzi─Öczny.Na zd wz├│r jaki potrzebuje.Pozdrawiam i z g├│ry dzi─Ökuje┬á

• Przez volttt
      Witam wszystkich serdecznie ,Jestem posiadaczem mojego marzenia Dodge Ram 1500 5.7 2004r i jestem zaszczycony ze mog─Ö si─Ö do┼é─ůczy─ç do tak zacnego Grona mi┼éo┼Ťnik├│w PickUp-├│w.Pozdrawiam
    • Przez robrob
      Witam koleg├│w.
      Mieszkam w ┼üom┼╝y w┼éa┼Ťnie sta┼éem si─Ö posiadaczem Dodge Ram 1500 5.7 HEMI z kr├│tk─ů kabin─ů a z d┼éug─ů pak─ů, do tej pory je┼║dzi┼éem Pajero 3.5l benzyna mam nadziej─Ö ┼╝e Ram b─Ödzie tak nie zawodny jak Pajero.
├Ś

Powiadomienie o plikach cookie

Je┼Ťli chcesz korzysta─ç z forum musisz zaakceptowa─ç powy┼╝szeWarunki u┼╝ytkowania.