Skocz do zawartości

Ford Ranger Wildtrak 2017 z wyprzedaży rocznika


Mcgyver

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zastanawiam sie nad zakupem Forda Rangera ktory obecnie jest oferowany w wyprzedazy rocznika 2017. Interesuje mnie najmocniejsza wersja z silnikiem 3.2L i automatyczną skrzynią biegów. Auto oczywiscie w kolorze pomarańczowym w wersji Wildtrak.

Czy ktos z użytkowników forum może sie wypowiedzieć na temat tego forda?

Auto chce kupić prywatnie nie na firmę i bedzie to auto ktore ma byc zarówno autem rodzinnym jak i poniekąd autem do pracy. Mieszkam w niewielkim mieście ale prowadze gospodarstwo rolne i jak najbardziej właściwości pickupa mi się przydadzą.

Do tej pory jeździłem tylko autami z silnikiem benzynowym i jakoś obawiam sie diesla ale z drugiej strony nowy powinien troche pojeździć. Diesle mamy w firmie w ktorej pracuje i jest z nimi różnie. Auto jeździłoby gównie na dystansie 10km w jedną stronę po trasie - i wiadomo troche po mieście. Gabaryty nie maja znaczenia bo mieszkam w małym miasteczku i raczej z parkowaniem nie bedzie problemów.

 

Jeżeli chodzi o samo auto to będzie ono właściwie jedynym w "rodzinie" wiec posłuży zarówno do podwożenia dzieci do szkoły (za kilka lat jak podrosna :) ) jak i do przewiezienia wiekszych rzeczy na wioskę.

 

Jak uważacie czy przy takim charakterze użytkowania warto zainwestowac w Pickupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no pewnie tak :). Tak na marginesie powiem że rozważałem takze zakup używanego Audi Q7 i BMW x5 w benzynie (jakoś obawiam sie używanych diesli) ale w cenie do 100 - 150 tys zł własciwie nic ciekawego nie ma. Albo rozbitki z USA albo jakies modele z niewiadomą historią i przebiegiem. Co prawda Pickup to troche inny charakter auta bo jednak paka jest sporo niższa (Hardtop mi się nie podoba) ale nawet z roletą sporo pomieści. Tym bardziej że znalazłem firmę w Grecji ktora produkuje cąłkowicie szczelne rolety na wzór tych z ASO w cenie 1600 euro z wysyłką do Polski, co moim zdaniem stanowi bardzo dobrą alternatywe fabrycznej. Nowy to nowy przynajmniej ma gwarancje jakby cos sie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto fajne można tuningować do woli Jezdziłem takim autem i typowy wół roboczy skrzynia wolna przez co głosno sie robi w aucie. Swiatła do wymiany w nocy nic nie widać a może inaczej słabo swiecą fotele w miare wygodne z tyłu mieszcza sie inni bez problemu. Sztywny przez resory z tyłu. Jezdziłem dla porównania nowym Amarokiem niebo a ziemia jesli chodzi o komfort jazdy no i ma naped stły 4x4 co przy fordzie nie uswiadczysz bo musisz sie pilnowac zima żeby właczyc lub wyłaczyc naped przed rondem. Jak na miasto i trasy po 10 km to poszukaj cos w benzynie bo ten dizel nie rozgrzeje sie i bedziesz jezdził wiecznie nie dogrzanym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam ja podepne się pod temat. Właśnie chcę kupić Rangera Wildtruck z wysoką zabudową hardtop. Często wożę specjalistyczne piece wysokości około 90 cm. I tu moje pytanie czy ktoś orientuje się jaka jest wysokość otworu na pace? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.