Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anonymous

Dodge Ram - rozbierane sztuki na czesci

Recommended Posts

Guest Anonymous

Witam, zakladam ten temat z prosba o podawanie w postach lokalizacji, adres ewentualnie telefon, do miejsc w ktorych rozbierane sa Ramy.

Z gory dziekuje.

fb034c984233a0d514b5ea9c3cf6

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By krystian papież
      witajcie jestem tu swierzy poszukuje mostu  do mego rama  poniewasz srodki i polosie sie nie nada do niczego nie moge znalesc czesci  wiec szukam kompletnego przelozenia mam 3.92 i mam pytanie czy z durango pasuje  bo jak kojaze srodki ma takie same ale dlugosc pol osi nie wiem za pomoc dziekuje z gury
    • By Paweł wolf
      Witam
      Czy wie ktos gdzie można znalesc częsci do dodge ram 2500 5.9 cummins 99r.
      interesuje mnie pompa paliwa w zbiorniku ,uszczelniacz półosi przedniej,łożysko piasta przednie prawe.
      pozdrawiam
    • By Paweł wolf
      Witam wszystkich klubowiczów
    • By Trojan
      Koledzy jeśli ktoś potrzebuje porządnego basu w swoim ramie to mam do zbycia subwofer robiony na zamówienie pod tylne siedzenia .
      Wstawia się go zamiast podestu na bagaże jeśli ktoś ma . Był zasilany z monobloka klasy D o mocy 1000W .
      Jak coś to wystawiłem z fotkami na olxa https://www.olx.pl/oferta/subwoofer-dodge-ram-1500-pod-tylne-siedzenia-CID5-IDx48bs.html

• By kaczor230
      Witam! 
      Jestem wlascicielem Dodge Ram 1500 5.7 HEMI z 2010 r. i chcialbym zrobic w nim pozadny serwis. Wymiana zaciskow hamulcowych i ogolny przeglad calego ukladu hamulcowego z wymiana plynu wlacznie. Filtry i przede wszystkim wymiana oleju  w skrzyni.
      Prosze o namiary dobrych fachowcow
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.