Skocz do zawartości

Witam wszystkich.


totkom

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za radę. Czy to że chciałbym w automacie, 4x4 i 2-3 osobowy (odliczenie VAT na firmę) to może coś więcej powiedzieć o moich zamiarach?

Pozdrawiam

JJ

 

Witam

Czyli to co ja chciałem kupić pod koniec zeszłego roku. 2-3 osobowych i 4x4 jak na lekarstwo w internecie. Diagnosta podpowiada "kup 1,5 kabiny wywal tylne fotele i zarejestrować na 3 osoby". Powodzenia w zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski Chłopy, fotele wymontować idzie łatwo ale z zarejestrowaniem takiego wynalazku na trzy zica, to już chyba nie, ale może się coś zmieniło. W 2014 szukałem dostawczaka w automacie i znalazłem ślicznego busika Hyundai'a H1, ale z fotelami na 9 miejsc. Też myślałem , że kupie ten samochód wywalę tylne 3 rzędy foteli i będzie fajny dostawczak. Niestety diagnosta oświadczył , że fotele nie wystarczy wymontować, muszę wymontować szyby i zaspawać te dziury, rachunek od firmy bo samemu mi tego nie wolno było robić, i tak bym nie umiał, potem do nich po bumaszkę. Odpuściłem bo za dużo dłubania a ja nie miałem kasy na blacharkę. Może z pickupami jest inaczej, a opisany problem się przedawnił u diagnostów. Tak czy siak, można próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - zatem nadal szukam single cab.

I tutaj myślę sobie - może nowy.

Zacząłem chodzić po salonach i wielkie rozczarowanie

Ford Ranger - pojedyncza kabina, napęd 4x4 - ale brak automata. I najlepsze - realizacja grudzień 2017.

Następnie D-ISUZU - single cab, 4x4 ale znowu brak automatycznej skrzyni biegów,

Toyota Hilux - brak pojedynczej kabiny, tylko double

Nissan - czekam na informację bo handlowiec daremny - nie mógł mi w salonie odpowiedzieć czy king cab może być dwu osobowy (bez tych pod dupków z tyłu), w automacie.

VW Amarok - też nie widzę single cab - ale jeszcze salon przede mną.

Czy coś jeszcze mi zostało?

Bo pomału wychodzi że nowego nie kupię.

 

[ Dodano: 2017-02-04, 15:59 ]

Jestem po VW - wszedłem do salonu w Opolu i pytam o Amaroka i tu zonk.

Pan mówi że kolega od aut użytkowych jest chory więc nie udzieli mi informacji. Jetem w szoku i mówię: ale ja chce się dowiedzieć czy Amarok występuje w wersji jednego rzędu siedzeń oraz w automacie?

A Pan do mnie że się nie orientuje (...)

Zostawiłem namiary i wyszedłem.

Jeśli chodzi o Mitsubishi to było lepiej.

Handlowiec wiedza bardzo duża i profesjonalna obsługa, ale...

L200 na rynek polski występuje w automacie tylko w najbogatszej wersji i oczywiście double cab.

Wychodzi na to że w Polsce nie kupisz pickupa w pojedynczej kabinie z automatyczną skrzynią biegów - czy może się mylę???

JJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że przynajmniej będzie piękny, zdrowy i bogaty.... dzięki Waszej pomocy

Z punktu widzenia producenta twoje zamówienie jest mocno dziwne:

krótka kabina to głównie wołki robocze do roboty, takie golasy w plastiku w środku,

automatyczne skrzynie nadają sie raczej do normalnej jazdy, niż do katowania toną cementu na długiej pace,

podobnie jest z napędem 4x4 - to raczej opcja do krótkiej paki w teren,

Nie mówie, że wydziwiasz :-) bo jeśli jest klient to powinien być i towar, ale twoje auto spełnia wymagania bardzo niewielkiego promila potencjalnych klientów. Poszukałbym wśród amerykańskich aut, tam mają bardziej elastyczne podejście do klienta i może szybciej uda ci się coś znaleźć.

 

Pozdrawiam,

MeFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.