Skocz do zawartości

Mechanik dla Forda amerykańskiego dolny śląsk


adnxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cześć!

Nazywam się Adrian to mój 1 post na Waszym forum.

 

W moim Fordzie Excursion 2000 mam problem z luzami kolumny kierowniczej (auto prowadzi się jak łódka przy większych prędkościach) których nie da się skasować dźwignią przy kolumnie oraz brakiem napędu 4x4 (uszkodzony uszczelniacz przepuszczający ciśnienie potrzebne do załączenia napędu).

Poszukuję kogoś w Dolnym Śląsku kto zna amerykańskie fordy od podszewki (Ford F150 250 itp bo to to samo co mój Excursion mechanicznie) aby przeprowadził wymianę, części mogę zamówić w rock auto itp.

 

Legnica? Wrocław?

Sam jestem z Bolesławca ale do dobrego specjalisty mogę dojechać aby nie marnował mojego czasu na domysły.

 

Dzięki z góry

Adrian

Ford Excursion 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa rozumiem juz wszystko. To tutejszy bog i władca. Wlasciciel forum. Prawdziwy polaczek, gospodarz. W takim razie dobranoc Państwu. Życzę dalszej, miłej egzystencji. Jest wiele miejsc gdzie w pierwszych 10 postach nie trzeba się kłócic z miejscowym włascicielem cynikiem-debilem.

Ford Excursion 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adnxxx,

Odpisałem Ci na szybciora jadąc samochodem i nie pamiętając jaką końcówkę ma strona ASU,

średnio rozgarnięty gimnazjalista w ciągu 5 minut jest w stanie znaleźć namiary na serwis wg hasła.

 

Jak bym ich nie znał to bym Ci nie polecał co chciał Ci przekazać Tadeusz_B, używając sformułowania "to znaczy ze tak jest" odnosiło się to do tego zdania "kto zna amerykańskie fordy od podszewki". Ale wolałeś próbować obrazić większość ludzi na tym forum już w swoim 3 poście.

 

Masz problemy z szukaniem więc dla woli wyjaśnienia z boku profilu masz informacje o użytkowniku ilość postów i i kiedy dołączył na forum, i jak widać nie jestem gospodarzem tego forum ich znajdziesz na pierwszej stronie w stopce /Administrator • Junior Admin • Moderator / tylko nie wiem czemu nazywasz ich cynikami-debliami.

 

Chciałeś wyjść na bohatera ale coś fasonu brakło.

Miłego dnia.

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.