Jump to content

Dodge Ram jakie felgi?

kaczor230
 Share

Recommended Posts

Przecież to kółka do wrotek, a nie do Rama :lol:

Na poważnie, chyba najmniejsze koła jakie były w tym roczniku Rama to około 31 cali, a Ty chcesz założyć jeszcze mniejsze. Ani to nie będzie dobrze działało, ani tym bardziej wyglądało. Felgi powinno udać się znaleźć, bo tańsze wersje miały 17-ki.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany :-(

Ja ten samochod wykozystuje w terenie, a przede wszystkim w lesie w wiekszosci czasu.

No to tym bardziej nie widzę sensu za grosz w zakładaniu mniejszych kół. Sporo mniejszych, bo brakuje im około 5 cm średnicy.

Co do rozstawu szpilek - w Twoim roczniku powinno być 5X127, nie wiem jak to było w poprzednim modelu.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany :-(

O ja się podepnę w temacie felg.

Muszę nabyć jakieś droga kupna, na większe gumiaki. Obecnie mam 285x75r16 na fabrycznych felgach, i trochę obcierają opony przy max skręcie.

Docelowo zamierzam wsiąść na 35"x12,5 - i pytanie, jaki dać offset, żeby nie obcierało i jednocześnie żeby przesadnych poszerzeń nie trzeba było montować.

Gdzieś wyśledziłem wątek, w którym kolesie uważali iż -12 będzie ok. Ale czy ktoś sprawdzał konkretne wartości ? Przydałoby się info od użytkowników niekonwencjonalnego ogumienia

:mrgreen:

Trudno trochę eksperymentować, bo gdzie dzwonię, to "nie majo" albo raz się zdarzyło, że "majo jeden kąplet -25" ;) - co w zasadzie nie daje żadnego punktu odniesienia. A przerzucać się felgami przez kuriera to tez trochę uciążliwe czasowo i finansowo.

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

"zrobiłem" != "zleciłem"

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

• 2 weeks later...

Nie mam warunków chwilowo, auto pracuje.

W sumie, to nie zakładałem, że czegoś się dowiem :mrgreen: . Ale to jak w lotto - nie puszczasz kupona, to tym bardziej nie masz szans :kasztan:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

"zrobiłem" != "zleciłem"

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg