Skocz do zawartości

Lrzeróbka świateł ram 2500


Amilus

Rekomendowane odpowiedzi

Chińskie lampy można rozważyć. W zasadzie to nie przeróbka, a wymiana - i czasem nawet dobrze świecą ;)

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja robiłem w firmie auto west https://auto-west.pl/gallery/dodge.html/

Profesjonalnie, bi-ksenony asymetryczne, najwyższa półka, cała przeróbka około 4 tyś,

nie wiem ile teraz kosztuje bo technologia się zmienia a facet nie stoi w miejscu, może coś taniej.

 

Ale myślę że u siebie w okolicy Rzeszowa znajdziesz podobną firmę, bez sensu żebyś gał 400 km w jedną stronę.

 

Do jakiego Rama te światła, rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś rozwinięcie tematu misman ?

 

Ale co ? Ze mam szukać za Ciebie, i na tacy podać ? Błagam... :roll: Może jeszcze lodzik ? :lol:

Nawet rocznika nie podałeś - zatem chyba Ty wiesz (w zasadzie powinieneś) jakie masz światła w aucie, i czy jesteś w stanie zlokalizować podobnie wyglądające w jakimś punkcie sprzedażnym.

A jak nic nie umiesz/nie chce Ci się - to dostałeś namiar, gdzie wszystko ogarną za Ciebie. Jak dopłacisz, to możne nawet lodzik będzie :kasztan:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Światełka są do Rama 2500 z 2011r., 5,7 benzyna crew cab z 8 stopowa paka.

 

Po to są fora by móc zapytać innych użytkowników gdzie albo jakie światła sami lub za pośrednictwem jakichś warsztatów montowali do swoich samochodów. Jasne można kupić wywalić kupę kasy, zlecić komuś kto jeszcze coś delikatnie mówiąc spi****** i dalej być w czarnej dupie. "Nasze auta" nie są typówkami, gdzie podjedzie się do pierwszego lepszego warsztatu i jeszcze tego samego dnia są wszystkie części do naszego auta, jeśli nawet ktoś te części ma to za cenę 4x wyższą niż cena w USA doliczając cło, akcyzę i przesyłkę lotniczą, że ta część jest u nas w ciągu tygodnia. Stąd też moje pytanie bo niestety w mojej mieścinie goście cenami za części do aut z USA delikatnie przesadzają, dla porównia wentylator chłodnicy 1800zł a ja zapłaciłem z przesyłką lotniczą z USA 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.