Skocz do zawartości

Szyba Tył


jan.subocz

Rekomendowane odpowiedzi

Sam właśnie przerabiam ten temat i trochę udało mi się ustalić. Pierwsze pytanie szyba stała czy z okienkiem? Jeżeli stała to na allegro jest kilka sztuk od 1300 do 2000 zł. Jednak lepiej odebrać samemu bo występują różnice w wymiarach. Jeżeli masz wersję z okienkiem to tu jest sprawa o wiele gorsza. Ja uszkodziłem część za kierowcą i szukam tego już dłuższy czas. Na allegro czy innych portalach nic nie ma, w zuzcarze mają mieć ale trzeba dzwonić i sprawdzać czy doszła dostawa. Kolejna opcja to serwis dodge ale tam szyba kosztuje 3500 netto i trzeba czekać około 4 tygodni. Zamówić można za wielką wodą gdzie cenny wahają się od 300 do 500 dolarów plus przesyłka ale tak jak mówiłem wcześniej jest sporo rozmiarów i trzeba dobrze dopytać żeby nie było wpadki. Kolejna sprawa to montaż w moim przypadku wytępuje tak jak by pomocnicza rama tworzywa która jest wklejona w karoserię a dopiero do niej są doklejone szyby na dość grubej warstwie kleju. A gdybyś myślał o dorobieniu to także nie jest proste szyba jest wygięta w 2 płaszczyznach i mało osób jest w stanie się tego podjąć mi póki co nie udało się nikogo znaleźć. Proponuję tymczasowo dorobić szybę z grubego pleksiglasu co pozwoli używać samochodu i szukać szyby. Do pleksi przydadzą się opalarki i czas aby ją ładnie uformować potem ładnie przyciemnić i dopóki nie znajdziesz szyby powinno spełnić swoją rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przednia jest klejona a pozostale hartowane, jesli peknie to w drobny mak a odprysku nawet jesli taki by powstal to watpie czy ktos podejmnie sie naprawiac. Przednia szybe mozna naprawiac bez problemu nawet przy dosc sporym odprysku, jak idzie pekniecie to tez podobno mozna to zatrzymac nawiercajac ale to juz temat dla speca od szyb

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.