Skocz do zawartości

Felgi 20" do Hila


jacoblack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z kolegów forumowiczów ćwiczył już temat felg 20 calowych do nowej TOYOTY HILUX :?: Z tego co sie dowiedziałem w serwisie Toyoty to fabrycznie przewidziane są max 17stki :-? ale wiem że we wrocku jeżdzi Hilux na 20stkach. Może ktoś z forumowiczów? Pozdrawiam :-D

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie ćwiczyłem w zadnym pickupie bo mój wozik to jeszcze aktualnie Audi A6 Avant ale przymierzam sie do Navarki... I pod jej kontem szukałem felg bo na dzień dobry chcę podnieść zawieszenie i założyć koła 33". No i z tego co się naczytałem to wiem że nigdzie fabrycznie nie ma 20" ale mozna zawsze takie dobrać tylko trzeba odpowiednią średnice koła zachowac bo inaczej prędkościomierz zakłamuje. Ja tam takich wielkich felg nie chcę wręcz planuję zamienić fabryczne 17" na piękne czarne 16" (mogę wkleic fotkę) i do tego tylko dobierac wieksze opony np maź 285/75 R16. Serio chcesz jeździć na takich wielkich felach? Toż sam koszt od feli to w okolicak 2 tyś od sztuki...

 

Pozdro ;-)

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie ćwiczyłem w zadnym pickupie bo mój wozik to jeszcze aktualnie Audi A6 Avant ale przymierzam sie do Navarki... I pod jej kontem szukałem felg bo na dzień dobry chcę podnieść zawieszenie i założyć koła 33". No i z tego co się naczytałem to wiem że nigdzie fabrycznie nie ma 20" ale mozna zawsze takie dobrać tylko trzeba odpowiednią średnice koła zachowac bo inaczej prędkościomierz zakłamuje. Ja tam takich wielkich felg nie chcę wręcz planuję zamienić fabryczne 17" na piękne czarne 16" (mogę wkleic fotkę) i do tego tylko dobierac wieksze opony np maź 285/75 R16. Serio chcesz jeździć na takich wielkich felach? Toż sam koszt od feli to w okolicak 2 tyś od sztuki...

 

Pozdro ;-)

Serio, serio :-D . Na OFF ROAD zostawiam sobie oryginalne 15-tki tylko założę pożądne kapcie-błotołazy :twisted: a na codzienne śmiganie po asfalcie 20-tki ;-) Felgi już namierzyłem. Jak kupie to wkleję w mojej galerii 8-)

Pozdro :-D

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hej :-D bardzo chętnie zobacze jak to będzie wyglądało, bo znalazłem w sieci Navki i jakoś szału nie poczułem do tego :lol:

a97ac4d02fa25df4m.jpg3a0b558b3fa74531m.jpg

Jakoś bardziej podobają mi się jednak pickupy na oponach adekwatnych do tego ze to jest pół ciężarówka jednak :-) O na przyklad na takich...

47cbe18bf953a4a6m.jpgb63e253b02caf301m.jpg

A najbardziej spodobała mi się ta felga :-D :-D :-D

8a55cb5564790861m.jpg

http://www.alcar.pl/6641_PL.710B70B0051b245a5be36b12cada2f0c500f3c620 można kliknąć link a potem Felgi Dotz [shadow=blue] Hammada Dark[/shadow] i wyskoczy prezentacja felgi z kilku stron super wygląda taka czarna zwłaszcza w kontraście ze srebrnym autem :lol:

Ciekawe jak bedzie Twoje autko wyglądało mam nadzieje ze ekstra :-D

 

Pozdrawiam :-)

Życie to nie bajka...

Nie głaszcze nas po jajkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hej bardzo chętnie zobacze jak to będzie wyglądało, bo znalazłem w sieci Navki i jakoś szału nie poczułem do tego
Jakoś bardziej podobają mi się jednak pickupy na oponach adekwatnych do tego ze to jest pół ciężarówka jednak

Niezłe te koła w Navarce :twisted:

A co do moich kółek? Cóż... jak to mówią "dla każdego coś innego" czy jakoś tam ;-)

Jeden zbiera rybki a drugi choduje znaczki :-D Ja sobie tak to umyśliłem :-P

Jak kupię i założę 20-tki to wkleję foty.

Dzięki za linkę do felg ALCARa

Pozdro ;-)

 

No i udało się! :-D :-D :-D

Hilux na 20"stkach 8-)

Foty w dziale TOYOTA

Pozdro 4 All ;-)

TOYOTA HILUX 2,5 D4D SR5 4X4 2006

Cześć [you] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Greg Mar te które Ci się bardziej podobały to akurat moja dawna navarka;) Wiem że już stary temat. Felgi Bullface, ogólnie może i bardzo ładne, jednak niestety słabe... Jak na stalówkę były bardzo słabe... Dwie jeszcze mam strasznie pogięte...

 

Felgi Dotz Dakar są bardzo wytrzymałe... Ogólnie polecam :)

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg Mar te które Ci się bardziej podobały to akurat moja dawna navarka;) Wiem że już stary temat. Felgi Bullface, ogólnie może i bardzo ładne, jednak niestety słabe... Jak na stalówkę były bardzo słabe... Dwie jeszcze mam strasznie pogięte...

 

Felgi Dotz Dakar są bardzo wytrzymałe... Ogólnie polecam :)

Ha ha dobre, bullface i dotz to te same felgi więc nie wiem skąd ci się różnica w wytrzymałości wzięła :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no powaga, Mam teraz Dotz Dakara i nie ma huja żeby się pogięły. A tamte pogiąłem 4 sztuki... w bardzo szybki czasie... Co prawda to były 17'' a ja mam teraz 16''.... Ale i tak uważam że były słabe....

 

Drug: Przeklinanie może być bolesne. :pala: Cobra, na naszym forum jak i na wiekszośco for, że nie przeklinamy. Bardzo grzecznie proszę o nie przeklinanie.

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma ta sama nazwa inna :mrgreen: generalnie to kiedyś był mangels

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.