Skocz do zawartości

Dodge Ram 5.7 4x4 TRAKCJA zima


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak zachowuje sie Ram zimą na śliskich, oblodzonych, ośnieżonych, górskich drogach?

Bardzo często robię trasę Milówka,Koniaków,Istebna i do Wisły przez Kubalonkę. Zwykle są tam bardzo złe warunki drogowe, strome podjazdy/zjazdy, serpentyny. Zastanawiam się , jak taki wielki, ciężki samochód będzie sobie wtedy radził...?

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zapietym napędzie, dobrych oponach wdrapywalem się pod stoki narciarskie w Austrii bez problemu. Jedynie włos staje dęba jak na zjedzie pozwoli mu się za bardzo rozpędzić hehe

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym odcinku jest taki cholerny podjazd ze starej wypolerowanej kostki granitowej w dodatku z zakrętem ...zawsze kiedy wracałem z Koniakowa a był mrozik to naprawdę uważnie pokonywałem tą cholerna kostkę..wolałem już 20 cm śniegu na drodze niż oblodzona granitową kostkę na zjeździe :-D

www.tmtwentylacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austriackich górach zimą: Pod górkę 4x4 bez problemów. Za to zjazdy na ośnieżonych stromych serpentynach były dość stresujące ciężkim, podsterownym klamotem z lekkim tyłem :roll: . A rowy były już miejscami pozajmowane przez inne auta :mrgreen:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym odcinku jest taki cholerny podjazd ze starej wypolerowanej kostki granitowej w dodatku z zakrętem ...zawsze kiedy wracałem z Koniakowa a był mrozik to naprawdę uważnie pokonywałem tą cholerna kostkę..wolałem już 20 cm śniegu na drodze niż oblodzona granitową kostkę na zjeździe :-D

 

Znam to miejsce:)))) niekiedy jeżdzę przez Kameszniecę ( Koronka) na skróty ale tam duuuuży spadek

 

[ Dodano: 2016-07-07, 23:33 ]

A na łańcuchach próbowaliście jeździć? Można kupić łańcuchy do taczki?

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozna kupic, najwazniejszy jest jednak zdrowy rozsadek i pamietaj zeby dociazyc tyl. 150 kg robi duza roznice. Ja wrzucam zawsze kilka workow z piaskiem, po pierwsze docisna dupe a po drugie mam czym podsypać kola jak sie wpierdziele w zaspe :-P

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.