Jump to content

Witam z Kluczborka;)

wnstudio.com.pl
 Share

Recommended Posts

Witam forum, coś tam już wcześniej u Was podglądałem, ale od dziś bardziej oficjalnie. Zostałem posiadaczem fajnej Mazdy B2500 z 2004 roku, jeszcze nie wiem czy szczęśliwym bo silnik po awarii rozrządu i na razie kombinuję jak go naprawić żeby nie zbankrutować. Docelowo chciałbym do niej dopasować/wykonać nadstawkę kempingową. Pozdrawiam.

post-1624-15323756813122_thumb.png

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Są nieco niedoceniane u nas a na niektórych rynkach bardzo cenione i popularne, na przykład dowiedziałem się że są u nas kupowane i wywożone do Grecji gdzie cieszą się należnym szacuneczkiem. No i moim zdaniem są ładniejsze od bliźniaczych Rangerów z tych roczników. Niestety w moim przypadku sprzedający mnie oszukał- silnik miał być bez problemu do naprawy a jak się okazało po rozebraniu to padaka kompletna łącznie z brakiem jednego tłoka itd. Do wymiany, tak więc poszukuję silnika 2.5 td (tdi) 109 koni z mazdy bądź rangera w rozsądnych pieniądzach.

no widzisz, ja kupiłem okazyjnie f150/2005 i z tego, co mi koleś mówił wszystko z autem było ok, ale sam jako absolutny ignorant widziałem, że z gazem coś nie halo było

do tego doszedł rozrząd, który właśnie został zrobiony i teraz jeszcze parę pierdół pozostało

no, ale liczyłem się z tym kupując to auto :)

wczoraj odebrałem z warsztatu, teraz jeździ dużo lepiej, testuję

ale będę starał się ogarniać we własnym zakresie sporo rzeczy

trzymam kciuki za twoją Maździnę :) dawaj znać, jak idzie ;)

pozdrowienia, Przemek

Całkiem spoko ta Mazda, jeździłem taka przez 3 miesiące po Londynie, tamta była "odwrotna" miała kierownicę po prawej stronie.

Jeździła bez problemu do przodu, do tyłu, na prawo i lewo i trąbiła, potem mi dali Fiata Doblo, ale Mazdą jeździło się fajnej :lol:

Powodzenia w naprawie.