Jump to content

Amerykańska Pasja - II zimowy spot. Poznan Luty


Dodge'r
 Share

Recommended Posts

https://www.facebook.com/events/1043277469058330/

 

Podobnie jak poprzednim razem spotykamy się spontanicznie. Łączy nas pasja do tych wspaniałych, nietuzinkowych pojazdów. Przybywajcie, będzie extra.

Więcej informacji jak chcemy spędzić ten czas.

Utrzymując konwencje luźnego spotu i mimo to zapraszając wszystkich mamroczących w snach o widlastych silnikach, czas napisać, co się będzie działo, do 13:30 zbieramy ekipę, potem cruising po stolicy pyrlandii, z naciskiem na szerokość jezdni. Prowadzący kolumnę Maciek Dodge, zamykający kolumnę Błażej Dodge (w razie czego telefoniczna gorąca linia do nas dwojga), droga zaplanowana mapka bedzie wręczana , na 15:00 zjeżdżamy się do „country.poznan.pl”, miasteczka western (Luboń, ul. Kwiatowa 30), tylko dla nas udostępnionego z wszelkimi atrakcjami, tam w cenie (20 zł od osoby dorosłej, opłata zbierana przed cruisingem) , w ramach tej opłaty czeka na Nas rozpalone ognisko kiełbachy, kichy, musztardówa i ekskluzywny, baltonowski wszystko w zadaszonym pomieszczeniu.

Dodatkowo dla tych co kaloryferek, ciepełko i klimat będzie obok pub, gdzie na własny koszt kulturalnie możesz zamówić kawę, herbatkę czy piwko, co tam chcesz......, oczywiście wszystko w klimacie country and western i do naszej dyspozycji do 18-stej.

Link to comment
Share on other sites

Bardo fajny pomysł będę starał się dołączyć Dodge Ram będzie i gdzieś w środku kolumny . A ten klub contry jest mi dobrze znany - morze piwa się tam przelało (przyjemni właściciele). Nie posiadam fejsa wiec piszę tu odnośnie pomysłu spotu sobotniego , dołączyłbym ale nie wiem czy ządąże wrócić w rozsądnych godzinach z trasy.

RAMik 1500 5,9 r.1996

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.