Skocz do zawartości

Zastanawiam się na takim F150..


pynio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy i zielony jeśli chodzi o pickup-y ;)

 

zastanawiam się nad tym ale do niego z Łodzi mam 260km

ale wydaje mi się ze troszkę przeszedł (ciężką robotę miał i nikt nie szanował...)

może już ktoś był i oglądał tego granatowego smerfa...

wiem od pana że on jest 3-im właścicielem

Ogólnie to golasek bo ABS, klima , szyby we prądzie... i chyba tyle...

że drzwi były wymieniane (wydaje mi się że od strony pasażera bo widzę rdzę przy śrubach)

tak mi się wydaje, cena nie odbiega od kilku innych (oczywiście jak na zdjęcia).

A jeszcze jedno tu nie ma zdjęcia paki ale jak oglądałem same :raca: RAMiki :raca: to wpadłem na to auto i była paka na foto (ostro było nie raz) siek: .

wiec nie rozpisuje się bardziej mówcie co sądzicie ...

czy jest sens próbować coś negocjować cene i próbować odbudować (remontować).

 

 

http://olx.pl/oferta/ford-f-150-fx4-supercab-CID5-IDduB8W.html#ea5351397d

 

ps.

podoba mi się bo to FX4 zegary i te pare bajerów...

i że półtora drzwi ? czy dobrze rozumiem?

a paka nie mała :-)

ale nie musi być ten mam czas... :-P

 

ALE PEWNIE WSZYSCY W LESIE BO POGODA PRZEDNIA...

 

i dzięki za powitanie i rady w powitalni.

 

[ Dodano: 2016-01-18, 18:22 ]

wcześniej pisałem że docelowo ma jeździć w nim

2szt dorosłe

+ 2szt małolatów jeden ma prawie 5 lat a drugi jeszcze tydzień i przyjdzie na świat

a i jeszcze pies ale on to na pace... ;-)

gdzie mój PicKup...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko powtórzę, że dla młodzieży ta tylna ławka całkiem w porządku.

FX4 gościu ma Gdańsku do sprzedania, u mnie odpadł ze względu na małą ilość miejsc siedzących ;P Biały, ładny, nowy most przód, o ile dobrze pamiętam, za to drzwi od pasażera z takim lekkim oporem się otwierają. Chciał 50 tys. Mogę podpytać, czy jeszcze chce go sprzedać i wysłać Ci numer telefonu.

pozdrowienia, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to kilka lat temu było to całkiem zadbane auto. Tyle, że to było jeden, czy dwóch właścicieli wstecz.

Osobiście z bliska go nie widziałem, kilka razy mijałem go "na trasie" jak jeszcze stacjonował w Nadarzynie

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Troszke mnie nie było ale ostatnio mało czasu na myślenie nad autem.

a co myślicie to tym "koledze"

http://allegro.pl/ford-f-150-5-4-i5925822228.html

BEZWYPADKOWY ponoć.

 

a tu inny kolegen...

http://olx.pl/oferta/ford-f-150-pick-up-CID5-IDddtN7.html#891f1549b1

 

[ Dodano: 2016-01-20, 18:08 ]

VOLEN czy ty myślałeś o tym białym ?

http://allegro.pl/ford-f150-triton-i5912862878.html

też ładny tyle że ta PAKA ale mała i mam najdalej. :cry:

gdzie mój PicKup...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał tego czarnego, kolorystycznie mój wymarzony ;-) .

Cena standard, i jeżeli wszystko z nim OK, nie ma problemów, lub innych zdjęciowych niespodzianek, to gdybym miał teraz kasę to już bym po niego jechał :-D .

Jak go kupisz to nie będziesz mógł się Weekendu doczekać by zapakować rodzinę i w droge :-D .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2016-01-20, 18:08 ]

VOLEN czy ty myślałeś o tym białym ?

http://allegro.pl/ford-f150-triton-i5912862878.html

też ładny tyle że ta PAKA ale mała i mam najdalej. :cry:

 

 

że tak z kaszubska powiem - jo

nie wziąłem go, gdyż ma jedynie 5 miejsc

a ja potrzebuję 6: troje dzieci mam, czwarte w drodze, iście patologia, panie.

dwa psy do tego, lecz szczęściem małe :)

facet robił w nim przedni most jak go oglądałem

pozdrowienia, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny jest super, tylko patrzę w opisie , że tam skrzynia biegów to bezstopniowy CVT. Generalnie odradzam, spore straty mocy, kiepskie osiągi, dużo większe spalanie niż w normalnych automatach i najważniejsze, te skrzynie mają ograniczoną trwałość przekładni.

Jedyną odczuwalną zaletą CVT to bardzo płynne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny jest super, tylko patrzę w opisie , że tam skrzynia biegów to bezstopniowy CVT. Generalnie odradzam, spore straty mocy, kiepskie osiągi, dużo większe spalanie niż w normalnych automatach i najważniejsze, te skrzynie mają ograniczoną trwałość przekładni.

Jedyną odczuwalną zaletą CVT to bardzo płynne działanie.

Nie było CVT w F150 i chyba nadal nie ma. Jest to albo "czeski błąd" albo mizerna wiedza właściciela o swoim aucie. Auto było już wystawiane jakiś czas temu tylko, że dużo drożej.

Druga sprawa. Koła wystają dużo za dużo poza obrys auta = zatrzymanie dowodu przy każdej kontroli, pomijając to, że auto będzie brudne 150m po wyjechaniu z myjni. Pozostaje kwestia tego liftu, (są lepsze i gorsze) i poprawności jego montażu, bo fajnie to może wyglądać a się prowadzić beznadziejnie. Opony wyglądają na podróby BF KO/KO2 (oryginalnie maja białe napisy, chyba, że są założone odwrotnie - tylko po co). Ogólnie fajny egzemplarz, ale dokładnie bym go prześwietlił. Szkoda, że nie jest w oryginale.

 

Swoją drogą na prawdę sporo fajnych (teoretycznie) egzemplarzy wypłynęło po nowym roku. Jeszcze niedawno to nie było w czym wybierać :shock:

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na prawdę sporo fajnych (teoretycznie) egzemplarzy wypłynęło po nowym roku. Jeszcze niedawno to nie było w czym wybierać :shock:

 

No....

Jak szukałem na szybko, to nic konkretnego nie było, a jak już kupiłem to wysyp jak grzybów po ciepłej nocy i deszczu :-D .

Nawet RAMa znalazłem 40 km od mojej wsi z pojedynczą kabiną :shock: w nowym modelu z 2015r.

Ale nie ma co tragizować, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :lol:

 

Pozdrawiam

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na prawdę sporo fajnych (teoretycznie) egzemplarzy wypłynęło po nowym roku. Jeszcze niedawno to nie było w czym wybierać :shock:

 

No....

Jak szukałem na szybko, to nic konkretnego nie było, a jak już kupiłem to wysyp jak grzybów po ciepłej nocy i deszczu :-D .

Nawet RAMa znalazłem 40 km od mojej wsi z pojedynczą kabiną :shock: w nowym modelu z 2015r.

Ale nie ma co tragizować, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :lol:

 

Pozdrawiam

Waldek

Pisałem Ci abyś się nie śpieszył :-> Nie masz jednak co narzekać. Autko masz fajne :up:

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na prawdę sporo fajnych (teoretycznie) egzemplarzy wypłynęło po nowym roku. Jeszcze niedawno to nie było w czym wybierać :shock:

 

No....

Jak szukałem na szybko, to nic konkretnego nie było, a jak już kupiłem to wysyp jak grzybów po ciepłej nocy i deszczu :-D .

Nawet RAMa znalazłem 40 km od mojej wsi z pojedynczą kabiną :shock: w nowym modelu z 2015r.

Ale nie ma co tragizować, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :lol:

 

Pozdrawiam

Waldek

Pisałem Ci abyś się nie śpieszył :-> Nie masz jednak co narzekać. Autko masz fajne :up:

 

A broń Panie Boże nie narzekam :-P .

Tylko tak sobie marudzę, jak zawsze ..... :-D .

Moja furka jest miodzio, za taką kaskę jaka dałem, nie mam prawa narzekać.

Zmieniłem kilka rzeczy, kilka jeszcze zmienię i do pracy jest gotowa, nawet zaraz po zakupie była gotowa, wiesz jak to jest, człowiek ciągle czegoś szuka, coś zawsze zmienia, modernizuje.

To co trzeba było zrobić po zakupie już zrobiłem, to co mnie w nim denerwowało już w połowie usunąłem, zmieniłem co trzeba było zmienić, reszta musi troszkę jeszcze poczekać bo są teraz inne priorytety ;-) .

Do zrobienia zostało dużo, powoli zrobimy ;-).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1,5 miesiąca będę żenił Grzmota.

 

Po krótce:

- 2004 5.4 z LPG w 2015

- Lariat Crew Cab

- Paka i zderzaki w LineX by MetalPasja

- Progi pod hilifta w LineX by MetalPasja

- Cooper STT 275x70x18 sztuk 5

- skrzynia na narzędzia Husky w LineX by MetalPasja

 

Generalnie Grzmot to zadbana i donwestowana bestyja :mrgreen:

 

 

no

:mrgreen:

F150 5.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.