Skocz do zawartości

Trójmiasto - jest ktoś z solidną wiedzą w temacie f150


volen

Rekomendowane odpowiedzi

Przód to w tylko od Bronco /F150. Ewentualnie F250, ale tam chyba były też D50. Nie wiem, czy w ogóle jakieś inne auta miały jeszcze TBB z przodu

Tył to samo + Econoline. Od biedy można go zastąpić tylną D44 od jakiegoś starego full siza, ale wiadomo - im dalej od Bronco/F150, tym więcej problemów.

Oczywiście ważna jest zgodność przełożeń w mostach.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo to mi nie rozjasnilo to tematu wiem co w nim jest i ze pasije OD INNEGO BRONCO albo F150/250 ale pytanie bylo czym to mozna zastapic bo z ameryki nie bede mostu sciagal a w polsce nieosiagalny szukam juz dwa miesiace ,wykrercic srubke i wkrecic spowrotem w to samo miejsce to i ja potrafie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo to mi nie rozjasnilo to tematu wiem co w nim jest i ze pasije OD INNEGO BRONCO albo F150/250 ale pytanie bylo czym to mozna zastapic bo z ameryki nie bede mostu sciagal...

Skoro tak, to w zasadzie nie ma znaczenia co zamontujesz. Z Żuka dopasuj...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha Japacz naprawde wielkie dzieki no myslalem ze trafie tu na jakas konstruktywna podpowiedz ,nie mam wielkiego doswiadczenia w 4x4 ale przy autach robie sam wszystko naprawde zamontowanie orginalu nie jest wyzwaniem,kupic i to w dodatku tanio w polsce juz tak.Skoro pytam to znaczyze nie wiem i szukam kogos kto robil cos takiego z zukiem to cie ponioslo troche chyba,sorry ze wyszedlem na gbura ale szykam dobrych rad,jak bede w stanie to sam tez pomoge glupi nie jestem.Moze zle zaczalem ale mam nadzieje ze bedzie lepiej

 

[ Dodano: 2015-12-24, 14:31 ]

a tak swoja droga to Japacz korzystalem z twoich rad i pomyslow jak rok temu robilem suzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, żebym sam na gbura nie wyszedł to teraz napiszę poważnie ;-)

 

Dla mnie osobiście pytanie "od czego podejdzie" zalatuje trochę druciarstwem, stąd moja nieco złośliwa - przepraszam - aluzja do Żuka. No chyba, że budujesz jakąś zmotę to wtedy może mieć to sens i zaraz znawcy tematu zaczną Ci polecać mosty od Patroli, Gelend czy innych Land Cruiserów, w zależności, kto jaką religię wyznaje :-P Ale w takim przypadku to chyba nie to forum... ;-) Natomiast jeśli chcesz jedynie przywrócić auto do jazdy to poza "fabryką" nic nie przychodzi mi do głowy. Dlaczego chcesz wymieniać cały most? Nie wystarczy same bebechy? To i tak będzie tańsza operacja niż dopasowanie czegokolwiek (oczywiście tak, żeby to miało ręce i nogi, a nie zostało jedynie pomnikiem techniki), a i logistycznie ściągnięcie gratów ze Stanów nie jest jakoś skomplikowane. Ok, dziś na wigilię nie zdążysz ale skoro już szukasz tyle czasu... Gdybyś zamówił dwa miesiące temu już miałbyś szpej u siebie 8-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz teraz jest duzo madrzej.Proponowali mi rozni fachowcy zalozenie mostow od patrola ,ale nie po to kupowalem bronca zeby jezdzic na patrolu.Po drugie to nie ma byc zmota blisko do orginalu ale nie koniecznie nie wiem jakie sa porzelozenia na jeepie albo czyms podobnym moze jak znajde glowke o podobnych parametrach to wystarczy i to wlasnie bylo moje pytanie,sorry ze mnie ponioslo ale oczekiwalem po takim forum czegos wiecej,jakiejs wiedzy moze tajemnej o podzespolach kompatybilnych,bo wiem ze takowe istnieja.Sciagnalem ze szwecji Bronca i chewiego w pick-upie robie je z bratem na auta do jazdy,jakies tam doswiadczenia juz mamy ale kto pyta nie bladzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,55 nie raz widziałem na allegro. Pewnie dyferek od Explorera jest węższy, ale same bebechy z "główki" obstawiam że jak to 8,8 powinny podejść łącznie z joke. Każdy producent ma swoje typowe przełożenia. I w wielu dyfrach Explorer miał szperę. Fakt że przekładka tego nie jest wcale taka prosta. Nie ma to jak Fordowska "9"

Camaro jest, teraz czas na coś większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.