Jump to content

Orurowanie do RAM'a II

spinacz25
 Share

Recommended Posts

Panowie i Panie...chciałbym powoli zacząć zbierać części do swojego Rama i stwierdziłem, że zacznę od najgorszego i najdroższego chyba jak już wstępnie się dowiadywałem po firmach...chce mieć orurowanie zarówno na przód jak, na boki i może coś delikatnie na tył zeby koncepcja była utrzymana przez cały samochód. Ktoś? Coś? Oczywiście, że chciałbym najlepsze jakie są i najtaniej jak się da;D A moze jakieś patenty, ktore fajnie wyglądają z innych samochodów?

If you can't dodge it - RAM it;)

eh...może niejasno się wyraziłem...chciałem zapytac czy ktos już korzystał z uslug jakiś firm zajmujących się produkcją albo kogos poleci gdzie MOJ pomysł wykonają dobrze a tanio;) ewentualnie moze ktos juz przerbial w ten sposob temat ze próbował dopasowywać z innych samochod, a jeśli tak to jak efekty?

Masz garaż i trochę pojęcia - zrób sobie sam wyjdzie najlepiej i najtaniej. Swego czasu widziałem orurowanie dokręcane do plastikowego zderzaka w Pajero na 5 płaskowniczkach :shock: Chętnie bym CI zrobił ale za daleko.... Pzdr

nie chcę żadnego "ulepa" tylko konkretne wykonanie w rozsądnych pieniadach bo tez nie chce zeby ktos mi cos za darmo robił ale jak dzowniłem po tych firmach i za byle co krzyczą po 3-4 tysiące za sam przód a po 2,5 zl za kawalek prostej rury na bok to włos się jerzy

• Administrators
nie chcę żadnego "ulepa" tylko konkretne wykonanie w rozsądnych pieniadach bo tez nie chce zeby ktos mi cos za darmo robił ale jak dzowniłem po tych firmach i za byle co krzyczą po 3-4 tysiące za sam przód a po 2,5 zl za kawalek prostej rury na bok to włos się jerzy

No właśnie chciałęm Ci powiedzieć że za byle badziew liczą sobie krocie, dlatego napisałem żebyś sam pokobminował - będzie taniej + satysfakcja.