Skocz do zawartości

Dodge ram Pomocy II generacja brak abs el.szyby nawiew padło


Muflon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odpalam dzisiaj rama, pozostała kontrolka abs zaraz widze air bag nie działaja szyby nawiew nie dmucha, mieliscie juz takie cos ? jakis komputer zwariował badz przekaźniki bezpieczniki ? wumie to nic nie robilem jedynie zmienialem wczoraj zarówke od halogenow na dachu.Pomocy

Dodge Ram 2500 2002r 5.9 Magnum

II generacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poki co nic nie dało ale lipa :D pierwsze uroki po 2tyg heh

 

[ Dodano: 2015-09-15, 15:56 ]

poszukałem troche po necie i znalazłem filmik jutro bede rozbierał oby to bylo to :)

tzn po kierownica mogl kabel wypasc i ktory wlasnie daje takie objawy, nikt nie miał czegos podobnego ?

 

[ Dodano: 2015-09-27, 18:27 ]

po dalszych poszukiwaniach znalazłem kośc która była pokazana na filmiku,

i doszedłem do tego problem idzie ze stacyjki, po przekrecniu kluczyka w 2 pozycji,

nie ma pradu na 2 kablach z 5 z kostki zaraz wrzuce zdj tej kosci.Miał ktos moze problem

ze stacyjka i zmieniał cos w niej ?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/dfc4d91abb2587eb

http://www.fotosik.pl/zdjecie/258c592a97167b73

Dodge Ram 2500 2002r 5.9 Magnum

II generacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fachowa odpowiedz jutro postaram sie ogaranc to, skoro własnie ze stacyjki podawany jest prąd na nadmuch szyby abs i reszte kontrolek a po przekreceniu sprawdzalem nie ma prądu to jak mowisz pewnie ta pętla.Tak sprawdzlem bezpieczniki oki ale do tej malej skrzynki w kabinie wlasnie prad ma byc ze stracjki kierowany na te wybrane.Połaczylem druckami bezpieczniki te w kabinie to chodził mi nawiew i okna bez wkładania kluczyka nawet ale akumulator rozładowała taka opcja, a abs i tak sie palił.

 

[ Dodano: 2015-09-28, 15:53 ]

Jestem po rozebraniu stacyjki no to było troche zasniedziałe wyczyscilem, niestety nic nie dało

mysle ze te styki poprostu są wytarte za bardzo.Teraz pytanie czy znajde same styki te blaszki do wymiany, badz ta stacyjke, a wklad od klucza włozyl bym moj ? i jak to sie fachowo nazywa bo nallegro nic nie widze.

 

[ Dodano: 2015-09-28, 15:57 ]

http://allegro.pl/stacyjka-04797401ab-jeep-chrysler-dodge-i5550122283.html

takie cos znalazłem ale mojego modelu tu nie widze.

Dodge Ram 2500 2002r 5.9 Magnum

II generacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

cena dobra, jeśli pasuje to bierz bo chyba to nowe.

 

tu masz ceny zamienników http://www.rockauto.com/catalog/raframecatalog.php?carcode=1366624&parttype=4700

 

Pytanie tylko czy rozwiąże to twój problem.

 

P.S

 

Światła ci się palą po wymianie tej żarówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena dobra napisalem maila do nich czy do mojego modelu za pasuje ale jak do dakoty pasuje to mysle ze powinno.No własnie ciezko powiedziec, ale na 100% prad na te rzeczy tzn dmuchawa szyby i te kontorlki abs air bag stacyjka daje prad.Czyli musi byc to

Dzięki za link, hmm troche sie nie znam ale plus wysylka jakbym wiedział jak zamowic to pewnie by ponad 3 stówy wyszlo.

Hmm o jaka żarówke pytasz, to tylko tak pisalem bo na dachu zmieniałem jedna w halogenach

i jeszcze zmienialem zarówke bo mialem jedno włokno rozwalone od stopu ale stop nie chodzil okazalo sie ze bezpiecznik to go przelutowalem i smiga.

Dodge Ram 2500 2002r 5.9 Magnum

II generacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.