Jump to content

Mechanizm podnoszenia szyb.

fisherr
 Share

Recommended Posts

Witam,

czy nie miałby kto jakiegoś namiaru względnie do odsprzedania mechanizmu podnoszenia szyb do Lincolna lub F150 - przednie lewe.

Podnosiłem sobie szybkę jak tu nagle coś strzeli. zanim nauczyłem się rozebrać boczek drzwi to już urwałem jeden no może dwa uchwyty.Okazało się że prawdopodobnie jakoś spadła linka z silniczka i się zaklinowała trochę ją pogięło i wyskoczyła z uchwytu. Może bym to poskładał ale ta linka pogięta. Trochę szukałem ale nic. Jeśli nic nie znajdę już kupiłem linkę to ją wymienię tylko problem z końcówkami jak, z czego zrobić/ zacisnąć.

Może macie jakieś sugestie, porady.

Lincoln MARK LT 5,4., 2006 r - sprzedany

Mitsubishi L200 2,5 DiD

Witam,

czy nie miałby kto jakiegoś namiaru względnie do odsprzedania mechanizmu podnoszenia szyb do Lincolna lub F150 - przednie lewe.

Podnosiłem sobie szybkę jak tu nagle coś strzeli. zanim nauczyłem się rozebrać boczek drzwi to już urwałem jeden no może dwa uchwyty.Okazało się że prawdopodobnie jakoś spadła linka z silniczka i się zaklinowała trochę ją pogięło i wyskoczyła z uchwytu. Może bym to poskładał ale ta linka pogięta. Trochę szukałem ale nic. Jeśli nic nie znajdę już kupiłem linkę to ją wymienię tylko problem z końcówkami jak, z czego zrobić/ zacisnąć.

Może macie jakieś sugestie, porady.

Poszukaj na ebay używanego mechanizmu, Zapłacisz grosze a masz bez kombinowania.

Ewentualnie kup oryginał lub zamiennik na RockAuto, tutaj masz np za niecałe 77$ dobry zamiennik:

http://www.rockauto.com/catalog/moreinfo.php?pk=1858872&cc=1422751&jnid=511&jpid=16

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002