Skocz do zawartości

[FORD F150] 2005 F-150 butla gaz jaka największa


kaktus30

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje jaka największa butla wejdzie w miejsce koła zapasowego pod pakę ? Dodam że mam wydech na 2 rurki. A butla na pace zabiera mi cenne miejsce :evil:

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam ,z tego co powiedział mi gazownik przed chwilą 103 litrową i powinno wchodzić ok 80 % .Podobno jest to największa spotykana na rynku polskim a montowałem zeszłego roku.I telefon wykonałem specjalnie dla Ciebie kaktus. :-P .I ponad 300 km latam.

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś do której wchodzi max 84-87l LPG. W sumie to bym wymienił na większą ale mam ją fajnie obudowaną płytą stalową i tryśniętą przez Tomka...

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja juz znalazlem butle w miejsce kola zapasowego, 103 litry bodajze i 600 zlociszy za butelke. Niestety musze wywalic butle z paki bo to kompletny niewypal, butla jest tak zamontowana ze zabiera prawia metr przestrEni ladunkowej. A jest to spowodowane tym ze przy kabinie jest kaseta rolety zwijanej retrax i butla nie mogla byc zainstalowana przy samej grodzi, ktos kto to tak zainstalowal spartolil mase miejsca ladunkowego. Czekam na modul pompy paliwa z usa i butla laduje pod autem. Tymczasem musze sie meczyc z wystajacymi bezsensu plytami i ladownoscia tylko jednej palety....

 

Pytanie tylko jaki musi byc odstep rury wydechowej od zbiornika gazu?? Bo mam az 2 rurki i nie wiem czy butla wejdzie taka jak kolo czy bedzir musiala byc mniejsza?

 

[ Dodano: 2015-09-30, 10:38 ]

Nowa butla zamówiona największa jaka wejdzie :D czyli 103 litry

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.