Jump to content

Kupię Dodge Ram 5.7 Hemi lub Ford F/150

KrzysiekGd
 Share

Recommended Posts

Witam

Jestem nowy na forum i w temacie.

Obecnie jeżdzę mondeo tdci, interesuje mnie Dodge Ram 5.7 lub Ford F-150.

Użytkowałem już Chevroleta Suburbana w benzynie oraz Silverado Duramax w firmie w której pracowałem, także temat rozmiarów, kosztów eksploatacji, zużycia paliwa jest mi znany. Tu nie będzie głupich pytań z mojej strony. Samochód chcę kupić bo mi się podoba i ma służyć do pracy oraz 4 osobowej rodzinie.

Nie jestem natomiast ekspertem jeżeli chodzi o kwestie techniczne. Tu licze na pomoc i porady Forumowiczów zarówno przy kupnie i póżniej.

Na samochód wstępnie przeznaczam wyjściowo około 50-60 tys zdaję sobie sprawę jakie roczniki wchodzą w grę. Pytanie. Czy warto za taka sumę się rozglądać i czy da się kupić coś sensownego. Przeglądam popularne serwisy z ogłoszeniami i wybór jest dość ograniczony. Chcę kupić dość szybko (wiem ze to moze byc duzy błąd ale potrzebuje tego samochodu do działalności).

Rozumiem że to dział dodge, ale proszę o uwagi dodge vs ford. Podobają mi się fordy natomiast mam złe doświadczenia z fordem powerstroke 7.3, który psuł się na potęgę.

Przy kupnie interesuje mnie stan obecny auta oraz historia a nie stan licznika.

Chętniej kupię egzemplarz droższy z normalnym przebiegiem jak na swój wiek oraz listą niedociągnięć niż tańsze jajko z niespodzianką.

W samochód mam zamiar stopniowo inwestować aż osiągnie stan wymarzony.

Liczę na to że uda mi się nabyć od kogoś kto powie mi uczciwie co jest do zrobienia , a samochód będzie można bez większych problemów codziennie użytkować od dnia zakupu.

Może ktoś z Forumowiczów sprzedaje, w takim wypadku proszę o kontakt.

Dzięki za uwagi i komentarze, również te najbardziej krytyczne.

Pozdrawiam