Jump to content
abok

FORD SVT RAPTOR 6,2

Recommended Posts

Guest Anonymous

No niestety nie masz racji :-P . Niech wypowie się sam Bodano w tej kwestii. 8-)

Powiem tak, miałem ochotę na nowego Rama 1500, na spocie padła propozycja Raptora który bardzo mi sie spodobał ( moze bardziej jego mozliwosci, wygląd zewnętrzny mógłby byc inny ) W połowie sierpnia miałem leciec do Kanady i zakupic osobiscie, ale że Bullterier chce leciec ze mną ,a może dopiero w pazdzierniku wiec poczekam na niego i polecimy razem. Co tam sie wydaży,co wybiorę nie wiem :?: Wiec do konca nie mogę na 100% powiedziec ze to bedzie Raptor czy HD 2500 a moze ef 350 czy Nissan Qashqai .Zobaczy sie na miejscu,a wybór tam jest dosc duży :-D

Nissan Qashqai
ej - bez jaj mi tutaj :pala: i bez raptora mi nie wracac bo wulkan na islandi pobudze i bedziecie tam siedziec poki zdjec kontenera z zapakowanym raptorem nie zobacze... 8-) ;-)

Raptor Raptorowi nie równy, a jak bodano do kontenera wsadzi takiego Raptora?

post-183-15323754731735_thumb.jpg

Guest Anonymous
Nissan Qashqai
ej - bez jaj mi tutaj :pala: i bez raptora mi nie wracac bo wulkan na islandi pobudze i bedziecie tam siedziec poki zdjec kontenera z zapakowanym raptorem nie zobacze... 8-) ;-)

Mnie już raz na tego Kaszkaja zrobił... :mrgreen: , potem chłopaków na paiątkowym piwku :-P

Nie da się ukryć że Raptor to fajna fura. Co do wyglądu to faktycznie ... nowy Ramik ładniejszy (ale wiecie że ja nie gustuję w nowych furach). Ale na prawdę możliwości Raptora są nieprzeciętne. Jeśli miałbym kupować nową furę to tylko Raptora :twisted: ... kocham HD , ale nowe diesle mnie przerażają.

Bardzo fajna bryka za jakieś 10 lat to może sobie kupię . Zauważyłem że po Zgierzu taki czarny jeździ może właściciel o ile jest na forum pozwolił by z bliska po oglądać ja dyspozycyjny jestem wiadomość na PW i jadę . Pozdrawiam .

Guest Anonymous
ze stawiam na praktycznosc to raptora zapewne zakupil bym 1,5 kabiny...
Zależy o jekiej praktyczności mowa - rodzinnej, czy dzielności terenowej :-P hehe. Ale wiem na 100% że wybrałbyś 1.5 cab ;-)

Tyle że to autko niby zostało do tego stworzone a tu takie coś. Wszystkiemu winne zamontowane odbojniki tylnego zawieszenia na wysokości otworu technologicznego w ramie. Ford odmawia naprawy gwarancyjnej. Trochę bym się wkurzył gdybym kupił autko i po jednym dniu miał auto nie do jazdy. 10 na 14 Raptorków miało pogięte ramy po jednym wypadzie. :roll:

Z tego co wiem mamy jakiegoś raptorka na forum ??

Szczęka mi opadła. :shock:

Trudno sobie wyobrazić gorszy fuck up w pikapie niż gów... rama!

Przecież te powyginane auta (po jednym podskoku!) w zasadzie nie nadają się do użytku.

Ford na razie zgrywa głupa, co oczywiście mocno się na nim zemści.

Zwłaszcza, że jego hasło reklamowe to FORD BUILT TOUGH, a w reklamach jego Raptory

skaczą na dwa metry w górę.

BTW. W Detroit na targach Ford tradycyjnie chwali się ramą 150-ki. Specjalne stoisko multimedialne ma nawet młoteczek na łańcuszku, by zwiedzający, pukając we fragment fordowskiej ramy, mógł przekonać się, że jest ona wytrzymalsza niż np. rama Rama. :->

Pozdro

Gdzieś widziałem właśnie test ramy 150 tki gdzie wieszają jakiś tam ciężar na samym końcu ramy i wskazania urządzenia do pomiaru ugięcia się ramy. Oczywiście Ford prawie się nie ugiął a Dodge czy Toyota niemal się złamały... Dobre :D

[ Dodano: 2011-09-08, 13:50 ]

MKmario, to uważaj żeby się nie wygięła w miejscu mocowania amorka do ramy :lol:

Ale macie problem, nikt tu nie jeździ raptorem a takie aj waj zależy jak się skaczę i po czym, w każdym aucie można skrzywić ramę jak się jest osłem :mrgreen: a z tego co wiem to w juesej osłów nie brakuje :mrgreen:

w każdym aucie można skrzywić ramę jak się jest osłem :mrgreen: a z tego co wiem to w juesej osłów nie brakuje :mrgreen:

Uwielbiam takie komentarze... :twisted:

Czyżby FORD BEATEN TOUGH :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Topic tam ma 75+ stron, nie czytałem dalej niż do 3-4 strony. Wtopa max, ale recall będzie ich kosztował majątek, więc pewnie zakładają, że tylko co 100-y użytkownik skacze Raptorem, a reszta skacze nim...do znajomych na grilla :lol: