Skocz do zawartości

FORD SVT RAPTOR 6,2


abok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem tak, miałem ochotę na nowego Rama 1500, na spocie padła propozycja Raptora który bardzo mi sie spodobał ( moze bardziej jego mozliwosci, wygląd zewnętrzny mógłby byc inny ) W połowie sierpnia miałem leciec do Kanady i zakupic osobiscie, ale że Bullterier chce leciec ze mną ,a może dopiero w pazdzierniku wiec poczekam na niego i polecimy razem. Co tam sie wydaży,co wybiorę nie wiem :?: Wiec do konca nie mogę na 100% powiedziec ze to bedzie Raptor czy HD 2500 a moze ef 350 czy Nissan Qashqai .Zobaczy sie na miejscu,a wybór tam jest dosc duży :-D

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Qashqai
ej - bez jaj mi tutaj :pala: i bez raptora mi nie wracac bo wulkan na islandi pobudze i bedziecie tam siedziec poki zdjec kontenera z zapakowanym raptorem nie zobacze... 8-) ;-)

 

Raptor Raptorowi nie równy, a jak bodano do kontenera wsadzi takiego Raptora?

post-183-15323754731735_thumb.jpg

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nissan Qashqai
ej - bez jaj mi tutaj :pala: i bez raptora mi nie wracac bo wulkan na islandi pobudze i bedziecie tam siedziec poki zdjec kontenera z zapakowanym raptorem nie zobacze... 8-) ;-)

 

Mnie już raz na tego Kaszkaja zrobił... :mrgreen: , potem chłopaków na paiątkowym piwku :-P

 

Nie da się ukryć że Raptor to fajna fura. Co do wyglądu to faktycznie ... nowy Ramik ładniejszy (ale wiecie że ja nie gustuję w nowych furach). Ale na prawdę możliwości Raptora są nieprzeciętne. Jeśli miałbym kupować nową furę to tylko Raptora :twisted: ... kocham HD , ale nowe diesle mnie przerażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat, bo znalazłem w necie pierwsze foty Raptora Super Crew. Bodano pewnie będzie szczęśliwy :mrgreen:

A mnie, jeśli mam być szczery jakoś bardziej leży "stary" model półtorej kabiny...

Tutaj oficjalna stronka Forda. Co ciekawe, nie znalazłem tam nic o Super Crew... :-)

 

61c695afee403ab630a05fb1e44e2561,18,1.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Tyle że to autko niby zostało do tego stworzone a tu takie coś. Wszystkiemu winne zamontowane odbojniki tylnego zawieszenia na wysokości otworu technologicznego w ramie. Ford odmawia naprawy gwarancyjnej. Trochę bym się wkurzył gdybym kupił autko i po jednym dniu miał auto nie do jazdy. 10 na 14 Raptorków miało pogięte ramy po jednym wypadzie. :roll:

 

Z tego co wiem mamy jakiegoś raptorka na forum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczęka mi opadła. :shock:

Trudno sobie wyobrazić gorszy fuck up w pikapie niż gów... rama!

Przecież te powyginane auta (po jednym podskoku!) w zasadzie nie nadają się do użytku.

Ford na razie zgrywa głupa, co oczywiście mocno się na nim zemści.

Zwłaszcza, że jego hasło reklamowe to FORD BUILT TOUGH, a w reklamach jego Raptory

skaczą na dwa metry w górę.

 

BTW. W Detroit na targach Ford tradycyjnie chwali się ramą 150-ki. Specjalne stoisko multimedialne ma nawet młoteczek na łańcuszku, by zwiedzający, pukając we fragment fordowskiej ramy, mógł przekonać się, że jest ona wytrzymalsza niż np. rama Rama. :->

 

Pozdro

Ram4x4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem właśnie test ramy 150 tki gdzie wieszają jakiś tam ciężar na samym końcu ramy i wskazania urządzenia do pomiaru ugięcia się ramy. Oczywiście Ford prawie się nie ugiął a Dodge czy Toyota niemal się złamały... Dobre :D

 

[ Dodano: 2011-09-08, 13:50 ]

MKmario, to uważaj żeby się nie wygięła w miejscu mocowania amorka do ramy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem, nikt tu nie jeździ raptorem a takie aj waj zależy jak się skaczę i po czym, w każdym aucie można skrzywić ramę jak się jest osłem :mrgreen: a z tego co wiem to w juesej osłów nie brakuje :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby FORD BEATEN TOUGH :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Topic tam ma 75+ stron, nie czytałem dalej niż do 3-4 strony. Wtopa max, ale recall będzie ich kosztował majątek, więc pewnie zakładają, że tylko co 100-y użytkownik skacze Raptorem, a reszta skacze nim...do znajomych na grilla :lol:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.