Skocz do zawartości

Skrzynia 727 a rozrusznik 1976r?????


radek bartnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko o czujnik w tej skrzyni od tego żeby nie odpalił na biegu.Zauważyłem że wychodzą z niego 3 przewody dwa od światła wstecznego i 1 przewód od tego właśnie odpalania chyba.Ktoś wie na jakiej zasadzie to działa??idzie on do stacyjki czy na przekażnik od rozrusznika pod maską ale tam są 2 przewody??kurcze próbuje to rozkminić bo mi rozrusznik "pstryka"ale jak np.szybko włącze i wyłącze światełka to załapie i kręci.wczoraj rozebrałem rozrusznik wygląda oki,alternator jesienią robiony,akumulator z rok ma może ale mi go cały czas chyba rozładowuje czy gdzieś spierdziela ten prąd, kurde więc wkurza mnie to troche więc jak działa to zabezpieczenie na odpalenie,wie ktoś jak by to ominąć w cholere albo chociarz nowe kabelki położe???

 

[ Dodano: 2015-04-04, 10:21 ]

No i wczoraj rozkminiłem.Ten przewód od skrzyni to masa,idzie do przekażnika od rozrusznika a drugi przewód to prąd ze stacyjki.Rozrusznik mi pstryka bo sie okazało że raczej to wina stacyjki bo wchodzi do niej 12 v a wychodzi juz tylko z 8v na ten przekażnik.Na krótko pali za każdym.Rozebranie i czyszczenie troszke pomogło ale dalej lipka.Czas na nową stacyjke i wtedy sie zobaczy.Ładowanie też dziwnie sie zachowuje wiec mam nadzieje że wymiana stacyjki to właśnie to. 8-)

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.