Skocz do zawartości

Cześć! Czołem!


ultima_thule

Które auto do około 35-40 tys. będzie Twoim zdaniem najodpowiedniejszym wyborem na pierwszego pickup'a 4 drzwiowego w benzynie (gaz) po 2000 roku?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które auto do około 35-40 tys. będzie Twoim zdaniem najodpowiedniejszym wyborem na pierwszego pickup'a 4 drzwiowego w benzynie (gaz) po 2000 roku?

    • Dodge RAM 1500 III
      4
    • Ford F150
      0
    • Daj sobie spokój, kup Nissana Navare albo nawet Dacie Logan Pickup lub Skode Favorit Pickup na pierwsze auto do nauki...
      0
    • Inne - jakie?
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czołem!

 

A wiec stało się... po nieprzespanych nocach... bólach brzucha... podjąłem decyzje, chce mieć pickup'a.

 

Miałem obawy, ponieważ nie mam doświadczenia w tego typu autach (ogólnie terenowych), ale każdy kiedyś zaczynał, prawda? Tak więc liczę na Waszą pomoc w odnalezieniu tego upragnionego potwora (jeszcze zanim remont mieszkania i jego sprzedaż ruszy na dobre, a potem rozpocznie się budowa domu (auto to priorytet!)).

 

Więżę, że w Warszawie znajdę egzemplarz godny zaufania - a jeśli nie - to znajdzie się osoba, która wskaże mi drogę do sprowadzenia zacnego auta zza oceanu :), tak więc zaraz zabieram się za czytanie Forum :)

 

Moim upatrzonym faworytem jest Dodge RAM 1500 III 5,7 HEMI Quad Cab ze względu na stosunek ceny/ mocy/ dostępności i cen części no i nie ukrywam... wyglądu, bo to się liczy na pewno... Tylko w moim budżecie wątpię czy znajdę sensowny egzemplarz za 35-40 tys (chciałem mieć jeszcze zapas z tej kwoty na ewentualne naprawy/ instalację LPG). Auto służyć ma na wypady weekendowe + 2 rowery do środka z tyłu + lekki motocykl enduro na pace (pewnie klapa będzie otwarta?), no i wspomniana praca przy remoncie mieszkania i budowie domu. Auto za około trzy lata poszłoby na sprzedaż, tak więc nie chciałbym za dużo stracić... Nie wykluczam zakupu mniejszego auta, w końcu to początek i może ktoś mi to wybije z głowy... ?

 

Pozdrawiam Wszystkich! Udanego weekendu :)

 

P.S. Jeśli ankieta jest nie na miejscu w tym poście, to proszę usnąć/ przenieść...

Zacznij żyć, albo zacznij umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie wiem czy kupisz dobry egzemplarz Rama (3gen) w tych pieniądzach. Natomiast Pit dobrze podpowiada że Tacoma. Nie tracą na wartości, mało awaryjne i ciekawe sprzęty. Do Twoich potrzeb w zupełności wystarczy tylna ośka napędowa. I w tych pieniądzach juz będzie z LPG.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................... Do Twoich potrzeb w zupełności wystarczy tylna ośka napędowa. I w tych pieniądzach juz będzie z LPG.

 

jesli faktycznie nie bedzie uzytkowane w zimie , to dobry wybór , przy sprzedaży bedzie jednak male zainteresowanie z uwagi na tylną oś

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej zimy raz tylko jechałem po śniegu i to wymuszone było na lotnisku co by nie zapomnieć co to znaczy "uślizg"

Epoka lodowcowa w PL raczej nie grozi ;)

Mam 4x4 w L200 i ostatnio go załączałem na zlocie Mitsubishi :roll:

Nie przesadzajmy z tym koniecznym 4x4. Oczywiście uważam sam, że lepiej go mieć ale Ultima napisał, że na wypady na weekendy i budowa więc nie codzienny użytek :-P

Ja tam czasem Lubie lekko "dupa" pozamiatać ;)

Najważniejszy jest intelekt kierowcy i przewidywanie ;-)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Uważam, że kupno samochodu terenowego to bardzo dobra decyzja.

Obecnie posiadam już drugą terenówkę z pośród 13 aut, które miałem.

Szukałem sprawdzonego i jednocześnie taniego auta.

Po latach poszukiwań wybór padł... na Opla Campo.

Nie było to łatwe zadanie, gdyż wiele oferowanych egzemplarzy to wraki.

Ale w końcu uśmiechnęło się do mnie szczęście:

Kupiłem piękny egzemplarz Campo z 1992 roku, 2,5 D, półtorej kabiny.

/miałem farta, bo autko przeszło kapitalny remont+zostało trochę podrasowane.

 

Pozdrawiam

Monty McGregory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.