Jump to content

- AKT WANDALIZMU!!! - ZAZDROŚĆ?? - KONKURENCJA??

listek
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie,

myślę że to dobre miejsce na ten post? jeśli nie... wybaczcie...

Nie tak dawno, z dumą , przedstawiłem się i witałem na forum...

... jako "niedojedzony", ale szczęśliwy posiadacz wymarzonej RAMonki.

Dopieszczalem powoli swoje cudo,nadal odejmując sobie "innych przyjemności".Juz prawe zapomniałem jak browar smakuje!

I otóż... w Stolicy pracując "ktoś" szybki mi wybił!!! qwa!!! sorry, raz jeszcze Qrwa!!!!!!!!

W-wiony strasznie z pajęczyna z przodu, postanowiłem wrócić do siebie. Spiderman Qrwa...!!

Jadę,jadę...--przechodzi mi powoli nerwica cała bo i tak ("kmiocie - ktoś'u") V8 łagodzi niemalże wszystko..juz jest plan, gdzie szyba,gdzie zrobiona,i RAMonka znowu cała..prawie-bo rysy od cegieł jeszcze trochę pozostaną na lakierze!

80 km od celu -domu, zabrakło LPG(bo niestety zagazowana bidulka)zapomniałem z nerwów zatankować , ale benzynka zawsze jest w zapasie....

Jeszcze trochę i na miejscu,,, i.....?? .... Tryt, Tryt,, łub-dub... Maszynownia stanęła!!! Co jest Qrwa?!!!

Motor stanął, bez przyczyny??? Rozruch-nic!prądy -są! Olej,płyny ustrojowe-takze wszystkie....

Dalej do domku juz na lawecie dotarłem... Zatarty!!! Następnego dnia "zakrecil", po czasie(a palił na dotyk),ale młotki walą w nim straszne i rzuca się "serce"... wiec nie męczę..może jeszcze da się uratować..??

I teraz właśnie moje proszenie o pomoc Was.. , poradę...

Co zrobić? Naprawić, wymienić? Jak i gdzie wykonać ekspertyzę silnika i paliwa??? (nie wiem-cukier w paliwie? czy co?) jaki koszt będzie temu towarzyszył (czyt./ ile jeszcze piwa się nie napije??)

:cry:

Z góry dziękuje za wszelakie rady..

... nie wiem czy najgorsze,czy najlepsze jest w tym to... że wiem kto to ten "ktoś - kmiot - zazdrosny"... i udowodnię ze to właśnie "on-ktos-kmiot"... :pala:

Muzyka V8 - łagodzi obyczaje...

Źle zaparkowałeś? Ja mimo, że mnóstwo kilometrów po W-wie jeżdżę, z czymś takim praktycznie się nie spotykam. Jedyne dla mnie wytłumaczenie, to złe parkowanie. Korek wlewu jest bez zamka, więc można wsypać, co się chce. Na jebaju kupisz z zamkiem. Poza tym wyrazy współczucia.

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Jeśli chodzi o auto to może tylko się za powierzył jakoś mocno. Oby się zapowietrzył.

Mi porysowano kiedyś cały samochód. Bez dachu. Było ac ale przy odsprzedaży i tak były problemy :-x bo był malowany w firmowym serwisie i nie było to dobrze zrobione. Kolejne auto przerwano mi cały bok. Bylem tak wqurwiony, że wyznaczył em nagrodę 2tys zł w lokalnym sklepiku żeby "porozmawiać" z tym kto to zrobił ale nie poskutkowało. .

Szczerze współczuję.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Jak już odzyskamy "motoryczność" ,, to wlew zaspawam i jak f16 tankować będę "w locie"...

Pozatym, tez dużo jeżdżę, nie tylko po Stolicy ( gdzie zazwyczaj parking mam opłacony na cały m-c w którym pracuje tam), a zajście miało miejsce na "peryferiach" gdzie nie mogłem nikomu przeszkodzić w żaden sposób bo miejsca tyle że jeszcze dwa składy by nie przeszkadzały...

Szczerze mówiąc wolałbym zasilić budżet Wawy za ewentualne nieumiejętne parkowanie niż tak...

Z pewnością nie parkowanie było zapalnikiem do takiego działania ale będę miał na uwadze by szczególnie uważać na tą kwestię w Stolicy.Conajmniej dziwne zwyczaje... "regionalne" ( :-P :lol: :cry: / uśmiech przez łzy)

4.7 benzynka, V8,4x4.... niestety nie ma się co zapowietrzyc zabardzo.... a szkoda..

Dzięki i pozdrawiam...

[ Dodano: 2015-03-03, 16:24 ]

Ktoś na forum może doradzić??

Generalny remont 4,7??

Szukać "używki" 4.7??

Czy "wciskać" tez używanego kompletnego Hemika??( podobno flansza skrzyni ta sama)

RAMona ma u mnie dożywocie, także decyzja poważna a fundusz Polski.

Może ktoś posiada doświadczenie w sprawach i podzieli się wiedzą..

Szukam informacji w necie, i tylko jest gorzej...

Z góry dziękuje..

Muzyka V8 - łagodzi obyczaje...

Korek wlewu jest bez zamka, więc można wsypać, co się chce. Na jebaju kupisz z zamkiem.

mogłbyś podrzucić linka, ja nie moge znależć aukcji a pewnie tez kupiłbym

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003