Skocz do zawartości

Kto się zna na alkomatach


Libre

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór! Tak jeszcze, żeby nie było że zabrałem się za szukanie rok później xD.... szukam alkomatu i zaczynam go szukać jeszcze w 2014 roku :). Czy są może tutaj osoby, które się znają na alkomatach? Potrzebuję taki co można schować do plecaka i mierzyć kilkukrotnie, siebie i znajomych. Na co zwracać uwagę przy szukaniu? Są jakieś specjalne alkomaty dla pickupowców ^^?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazecie Motor jest test alkomatow. Wygral alcoscan AL8000, mial pomiary niemal identyczne jak ten policyjny. Cena to 399pln. Tej samej firmy AL9000 drozszy a pomiary mial duzo gorsze. Pisze tu ze maja zaawansowany czujnik elektrochemiczny, sensor polprzewodnikowy jest bardziej wrazliwy na nikotyne i inne substancje. Mam nadzieje ze cos to pomoze

 

Pozdrawiam

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazecie Motor jest test alkomatow. Wygral alcoscan AL8000, mial pomiary niemal identyczne jak ten policyjny. Cena to 399pln. Tej samej firmy AL9000 drozszy a pomiary mial duzo gorsze. Pisze tu ze maja zaawansowany czujnik elektrochemiczny, sensor polprzewodnikowy jest bardziej wrazliwy na nikotyne i inne substancje. Mam nadzieje ze cos to pomoze

 

Pozdrawiam

 

to dobry temat po NOwym roku, bo mało brakowało a bym miał niemiłą przygodę z policją, bo miałem kontrole, ale czasem woże jednorazowe testy i po zrobienu odczekałem jeszcze 2 godziny...

ale właśnie myślałem o kupnie alkomatu juz wielorazowego... a ty używałeś tego AL?? bo ja z reguły nie ufam artykułom sponsorowanym. choć sa jakies w necie porównywarki jak http://www.alkomat.com/porownanie.htm . ja jestem zadowolony z tych jednorazowych testerów alkohit start, ale elektroniczny to już poważna decyzja i inne pieniądze...

fan mocnych samochodów, pięknych kobiet, dobrego i schłodzonego alkoholu oraz... silnej władzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do wielokrotnego użytku najlepsze są elektrochemiczne, są najbardziej dokładne i niezawodne, można wielokrotnie robić pomiary i nie powinno być problemu, natomiast półprzewodnikowe są tańsze ale zawodne, słyszałam od znajomego historię że mierzył swojemu 10 letniemu dziecku i wyszło mu chyba z promil :D, a sam po wypiciu iluś tam drinków miał poniżej 0,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam kilka jednorazowek zawsze gdzies w zanadrzu, choc nie czesto mi sie zdarza potrzeba jechania po wypiciu wiec szybko jakos tez nie schodza. w angli poza tym jest inna bajka- limit to 0.8 ;P mimo to mam tester z limitem 0.2 zeby byc pewnym wrazie co

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Administrator

Gdzies kiedys cos miałem i czytałem o tym, na pewno musi możliwość kalibracji ?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

GRUPA SPEED CAR

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.