Jump to content

F150 kolektor wydechowy

PJ
 Share

Recommended Posts

Strasznie mi tyrkocze auto przy przyspieszaniu. Wyczytałem i zasłyszałem na jutjubie że to kolektor wydechowy z prawej strony. Kolektor już mam, jutro zabieram się do roboty. Pytanie tylko czy ktoś z Was już to robił? Jakieś wskazówki?

Boję się oczywiście o śruby kolektora bo już nadgryzione lekko...

• 5 years later...

wymieniałem kolektory z obu stron wraz z katalizatorami. Po próbie dostania się kluczem do śrub postanowiłem to zlecić mechanikowi.
Mechanik wymienił, ale urwał kilka szpilek, jakieś stare zostawił bo bał się ich wykręcić. robota ogólnie ocenił na bardzo złą, ze względu na brak miejsca. Ja się wcale nie dziwie 

• 3 weeks later...

Wymieniam obecnie dwa kolektory wydechowe. Jest na youtube mechanik FordTechMakuloco ktory pokazuje jak sie do tego dobrac. Nie jestem mechanikiem i udalo mi sie je sciagnac , ale nie malym kosztem. Niestety mam dwie szpilki urwane i musze sciagna glowice aby ktos w warsztacie je usunal. Polecam filmiki tego goscia, naprawde wie co robi.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kapitan
      Witajcie,
      jestem tutaj ponieważ pojawił mi się problem z przełączaniem trybów w skrzyni biegów. A wiec nie mogę przełączyć tylko na tryb r i p. Reszta taka jak n,d,1,2 działa normalnie. Z ciekawostek jeszcze dodam ze mogę odpalić auto na n, chociaż możliwe ze to normalne w tym modelu. Biegi mogę przerzucać bez użycia hamulca. Pomóżcie proszę bo auto stoi na podwórku i nie mam możliwości nim się poruszać.
    • By schakal
      Witam
      Szukam zabudowy paki (hardtop) do Forda F150 z roku 2010 do modelu o długości krypy 5,5 ft.
      O informacje proszę na pocztę lub telefon 501211702

• By Balon22175
      Witam,
      Pacjent Ford f 150 rok 2007 silnik 5,4
      Ile czynnika do układu chłodzenia??

• By Houdini-garage
      Witam ogólnie muszę kupić pickupa do ciągania lawety z autem.Zalezy mi głównie też na dużej pace więc kabina wchodzi tylko w grę tzw. 1,5 nie pełna.Na początku myślałem nad fordem f150 11 generacji z silnikiem 5,4 Triton ale słyszałem dużo opini złych o tym silniku że jest przekombinowanyn i kłopotliwy.Teraz zastanawiam się też na f150 ale 12 generacji bo silniki są niby mniej awaryjne kumpel poradził też Nissana Titan oczywiście silniki muszą chodzić na LPG.
      Czy mogę prosić o jakieś rady co kupić co jest mało awaryjne i spalanie nie powala z nóg.
      Za odpowiedzi dzieki
    • By wojt
      Witam.Szukam  części  do SVT z 2002 rok 5,4 z kompresorem.Potrzebne jakieś blachy, osprzęt, zawieszenia.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.