Skocz do zawartości

RAM CZY GMC SIERRA


mat1

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że TYLKO po czarnym to da się jeździć w Dubaju gdzie nie ma śniegu, lodu, gołoledzi, ulewnych deszczy etc. Stety - niestety żyjemy w Polsce. Generalnie są takie sytuacje, że taczką bez 4x4 po prostu nie pojedziesz. Wiem co mówię, bo to co przeżyłem jak spierniczył mi się układ podciśnienia od włączania sprzęgiełek w przednich piastach w zimie 2012 roku wyleczyło mnie z jakichkolwiek pojazdów RWD. Taczką i tak się 95% czasu jeździ z odłączonym przodem, ale te 5% kiedy wykorzystujesz 4x4 potrafi zaoszczędzić wiele kłopotów, a czasem pewnie w skrajnych sytuacjach uratować życie dosłownie i w przenośni :-?

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam - kastratem polegniesz na pierwszym lepszym nieodśnieżonym parkingu osiedlowym. Na tym samym, na którym poskręcana drutem dziestoletnia fiesta przejedzie bez problemu.

Niestety mizerne wyważenia przeciętnej taczki, gdzie większość masy przypada na przednią oś, połączona ze sporymi nadmiarami mocy i momentu obrotowego oraz średniowiecznym zawieszeniem powoduje, że do w miarę sprawnego i bezpiecznego poruszania się zimą po naszych drogach potrzebny jest napęd na obie osie.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta ścierka,

przełącznik napędów jest chyba klasycznie miedzy radiem, a kierownicą, tam gdzie jest puste miejsce...

btw ścierka 2014 z ledami robi dobrze :) fajna jest 2500, ma wloty na masce z napisem duramax / allison

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają wątpliwości - dwa filmiki prezentujące jedyną słuszną taktykę jazdy kastratem zimą :-D Ten drugi chyba nawet lepszy :mrgreen: Oba filmy są zupełnie nie zimowe ale w obu przypadkach nadmiar mocy pozwala robić na asfalcie to, co zimą na śniegu można robić nawet Polonezem Truckiem :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.