Skocz do zawartości

Dobry rejestrator drogowy


preries123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Czy możecie polecić jakiś dobry sprzęt nagrywający, jakąś kamerkę którą mógłbym nagrywać debili jeżdżących, stanowiących zagrożenie dla mnie i innych uczestników drogi.

 

Zależy mi na jakości HD, gdyż te filmy będę potem wysyłał na policję.

 

Możecie coś polecić w cenie do 600-800 zł maksymalnie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Czy możecie polecić jakiś dobry sprzęt nagrywający, jakąś kamerkę którą mógłbym nagrywać debili jeżdżących, stanowiących zagrożenie dla mnie i innych uczestników drogi.

 

Zależy mi na jakości HD, gdyż te filmy będę potem wysyłał na policję.

 

Możecie coś polecić w cenie do 600-800 zł maksymalnie?

 

Pozdrawiam

 

nieżle zakręcone " ucho " .... ;-) :mrgreen:

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPRDL! Kolega młody wykształcony i z dużego ośrodka, tak?

No myślałem, że ORMO to już powymierało a tu proszę-Pafka Morozow wiecznie żywy.

Skąd to się bierze to dla mnie niepojęta rzecz! Volksdeutsche, szmalcownicy, TW, KO ipt itd-ja osobiście byłem wychowany w pogardzie dla donosicielstwa na podstawie w/w przykładów.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Po długich przemyśleniach i głębokiej zadumie doszedłem do następującego wniosku ; preries 123 tak jak to sobie wytyczyłeś dąż do celu i nie zwracaj uwagi na kąśliwe i nieprzychylne uwagi i złośliwości kolegów czy znajomych. Ci ludzie przepisy drogowe i wszelkie ustalone normy społeczne mają głęboko w du... . Uważam że odpowiednim i wystarczającym sprzętem dla Ciebie byłby Prestigio Roadrunner 710x , jest w przystępnej cenie.Tak trzymać. STOP WARIATOM DROGOWYM.

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że wczoraj był pogrzeb mojej 25 letniej znajomej (dalekiej, ale i tak mną trzepnęło), którą dostawczak rozsmarował (dosłownie) na asfalcie, bo w miejscu gdzie obowiązuje 40-tka, jechał 80, zaczynam powoli popierać donoszenie na kierowców, którzy łamią przepisy w miejscach, w których jest dużo ilość pieszych. To co się dzieje w miejscach zabudowanych, koło szkół, sklepów, itp powinno być szczególnie pilnowane.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, co innego donieść na wariata drogowego, a co innego robić z tego sposób na spędzanie wolnego czasu, tym bardziej, że tacy "zawodowi donosiciele" często prowokują takie zajścia celowo jadąc jak zielone listki by mieć dobry materiał na kamerce i sami stwarzają zagrożenie nie utrzymując płynności ruchu.

Jeśli gość widzi w tym swój sposób na życie to rzeczywiście powinien wstąpić w szeregi Policji, a nie bawić się w batmana.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho jestem daleki od donosicielstwa, ba, jestem za a nawet przeciw strukturom mafijnym rp, które nas okrada na każdym kroku, ale to oczywiście odrębny temat, btw żeby poprawić jakość bezpieczeństwa należy wprowadzić prawo hamurabiego, a najlepiej tak ze dwa pokolenia, inaczej i tak nie zrozumieją.

co oczywiście nie oznacza, że jestem święty, ale do tzw "przegięć" to daleko mi.

 

ostatnio w niedzielę wracałem z Lubinia do Poznania, nie spieszyłem się, jechałem na krajówce 90 km/h, a w mieście tak jak znaki każą, i wielki było moje zdziwienie, gdy zauważyłem, że na dystansie ponad 120 km tylko dwa auta mnie wyprzedziły, a przede mną jechało kilka aut i tak to się utrzymywało. myślałem, że takie rzeczy to tylko w skandynawi :kasztan:

chyba się starzeję siek:

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pit373 jak byś jeździł skoda pickup to byś miał Skandynawie na co dzień :kasztan:

 

Ja używam (bez donoszenia, póki co :mrgreen: ) Prestigio Road runner 510 i działa super i full HD. Minus to, że jest duża ale to też plus bo ma obrotowy "ekran" i dzięki temu używam do kręcenia innych filmów.

 

Musze dokupić dwie kolejne kamerki do dwóch aut i tez będę celował w Prestigio tylko jakieś juz małe gabaryty.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w niedzielę wracałem z Lubinia do Poznania, nie spieszyłem się, jechałem na krajówce 90 km/h, a w mieście tak jak znaki każą, i wielki było moje zdziwienie, gdy zauważyłem, że na dystansie ponad 120 km tylko dwa auta mnie wyprzedziły, a przede mną jechało kilka aut i tak to się utrzymywało. myślałem, że takie rzeczy to tylko w skandynawi :kasztan:

chyba się starzeję siek:

 

Nie starzejesz sie... w niedziele to takie normalne.. to tzw "niedzielni" ;-) gdybys trafil na takie cos w tygodniu, znaczy pewnie ze jest zima i drogi oblodzone :kasztan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, co innego donieść na wariata drogowego, a co innego robić z tego sposób na spędzanie wolnego czasu, tym bardziej, że tacy "zawodowi donosiciele" często prowokują takie zajścia celowo jadąc jak zielone listki by mieć dobry materiał na kamerce i sami stwarzają zagrożenie nie utrzymując płynności ruchu.

Jeśli gość widzi w tym swój sposób na życie to rzeczywiście powinien wstąpić w szeregi Policji, a nie bawić się w batmana.

 

Nic dodać, nic ująć... Strach teraz będzie jeździć po Krakowie. :lol:

Wyposażenie do pojazdów specjalnych: oświetlenie ostrzegawcze, wyciągarki elektryczne i hydrauliczne, akcesoria do wyciągarek, ładowarki CTEK, szekle, taśmy, zblocze i wiele innych 4x4 Terenowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Zgadzam się z Drugiem. Samemu mi nie raz zdarza się przekraczać przepisy. Niemniej jednak jawne, nawet nie łamanie, ale GWAŁCENIE przepisów, powinno być piętnowane. Aczkolwiek kupowanie kamerki, tylko po to żeby zawozić policji filmik, na którym ktoś nie włączył kierunkowskazu, lub przekroczył prędkość o 2km/h trąci ORMO. Po prawdzie jednak uważam, że autor tego nieszczęsnego posta chyba troszkę ironizował, a Wyście odczytali go jako kapusia. :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam że nikt tak nie myślał, my wszyscy go popieramy.

 

Ofkors

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że między informacją o niebezpieczeństwie na drodze do zwykłego donosicielstwa jest bardzo cienka linia. Większość z nas łamie przepisy, jedni mniej drudzy więcej. Subiektywnie mogę napisać co uważam za kary godne i nadające się do natychmiastowej surowej kary. Kilka z brzegu:

1) Przejazdy obok szkół, przedszkoli ect. Jak tam jest znak ograniczenie 40 to kur..a wszyscy mają jechać tyle i ani 1km/h szybciej bo jak nie to wpier.l!

2) Pijany kierowca!

3) Nieoznakowany rowerzysta po zmroku - mandat i pała na dupę!

4) Nieoznakowany pieszy po zmroku - mandat i pała na dupę!

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ta lista nie ma końca, bo i wyobraźnia ludzka granic nie ma i to co robił przysłowiowy Frog nie da się określić szczytem debilizmu, bo zawsze znajdzie się większy debil, który szczyt przesunie.

 

Ostatnim szczytem jaki ja zaobserwowałem było wepchnięcie wózka z dzieckiem na drogę poza przejściem dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód w imię wyimaginowanego pierwszeństwa matki z dzieckiem. Niektórzy są w stanie zabić własne dziecko tylko po to by być 30 sekund szybciej po drugiej stronie ulicy stosując zasłyszane przepisy, które nie istnieją. :-/

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................. Niektórzy są w stanie zabić własne dziecko tylko po to by być 30 sekund szybciej po drugiej stronie ulicy stosując zasłyszane przepisy, które nie istnieją. :-/

 

dobrze , ze to ma tylko taki , marginalny wymiar , bedzie gorzej jak zaczna rzucac sie pod kola , by wyłudzić odszkodowanie od ubezpieczenia kierowcy , w niektorych stanach USA , jest juz to prawie nagminne , nie bede pisal o kolorze skóry sprawcow , coby nie byc posadzonym o rasizm

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem o sytuacji o jakiej mi opowiedział pewien mechanik:

 

Był sobie Pan, który był wielkim profesjonalista w dziedzinie udzielania się społecznie. Coś w stylu strażak/ratownik prywatnym pojazdem. Pojazd to było Tico.

Owy człek męczył policjantów filmami, raportami i różnymi zaobserwowanymi niepokojacymi sprawami. Bardzo gorliwie dostarczał różnych "informacji"

No i doszły kamery... rejestrator drogi, narzędzie szatana :twisted:

Więc zaczął ich zasypywac filmami. Taki samozwanczy wideorejestrator na drodze w nieoznakowanym Tico :mrgreen:

 

Panowie Policjanci raz już troszeczkę mieli dość i podpowiedzieli panu z Tico ze na pewnej trasie pomiędzy miejscowością X a Y jeździ pojazd Z i nie mogą go namierzyć. Pojazd "Z" był oczywiście zmyslony.

Pan z Tico zaczął pilne poszukiwania tego samego popołudnia.

Zaznajomiony patrol policji jadąc o 5.00 nad ranem dnia kolejnego spotkał w szczerym polu pana z Tico. .. opowiedział ze niestety nie namierzyl pojazdu Z a dodatkowo jeździł cała noc w tą i z powrotem pomiędzy miejscowością X a Y I zabrakło mu paliwa. .. :lol: :shock:

 

Historia jest autentyczna, więc są i tacy ludzie ;-)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem o sytuacji o jakiej mi opowiedział pewien mechanik:

 

Był sobie Pan, który był wielkim profesjonalista w dziedzinie udzielania się społecznie. Coś w stylu strażak/ratownik prywatnym pojazdem. Pojazd to było Tico.

Owy człek męczył policjantów filmami, raportami i różnymi zaobserwowanymi niepokojacymi sprawami. Bardzo gorliwie dostarczał różnych "informacji"

No i doszły kamery... rejestrator drogi, narzędzie szatana :twisted:

Więc zaczął ich zasypywac filmami. Taki samozwanczy wideorejestrator na drodze w nieoznakowanym Tico :mrgreen:

 

Panowie Policjanci raz już troszeczkę mieli dość i podpowiedzieli panu z Tico ze na pewnej trasie pomiędzy miejscowością X a Y jeździ pojazd Z i nie mogą go namierzyć. Pojazd "Z" był oczywiście zmyslony.

Pan z Tico zaczął pilne poszukiwania tego samego popołudnia.

Zaznajomiony patrol policji jadąc o 5.00 nad ranem dnia kolejnego spotkał w szczerym polu pana z Tico. .. opowiedział ze niestety nie namierzyl pojazdu Z a dodatkowo jeździł cała noc w tą i z powrotem pomiędzy miejscowością X a Y I zabrakło mu paliwa. .. :lol: :shock:

 

Historia jest autentyczna, więc są i tacy ludzie ;-)

 

677752d1397806241-ochotnicza-rezerwa-milicji-obywatelskiej-ormo-z9190597x-slubbowanie-funkcjonariuszy-ormo-rok-1978.jpg

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dojdzie do tego że każdy z kierujących zamierzając zrobić coś głupiego zastanowi się czy nie jedzie za nim rejestrator. To mówiłem ja Teo.

 

za kilka late rejestratory beda integralna czescia fabrycznego samochodu , na ktora nie bedziesz mial zadnego wpływu .... 8-) :-?

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.