Skocz do zawartości

PickUp'y CHEVROLET'A - charakterystyka modeli


GregMar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
Mnie osobiście z Cheviego kręci najbardziej El Camino... napewno znalazł by się w moim garażu marzeń...

 

el camino jest bomba. rok temu jak się hajtałem pisałem do tego kolesia bo chciałem jego el camino jechać do ślubu, wynajmuje owszem, ale niestety już nie ma tego auta, teraz wynajmuje coś w stylu eldorado:

 

http://www.desoto58.com/peoplezone/peopleelcamino71.html

 

a w sumie pojechałem zardzewiałym 125p, było git bo auto złom totalny i goście zrobili wytrzeszcz. na tylnych siedzeniach mnóstwo butelek browara, puszek i denaturaty :-P

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sumie pojechałem zardzewiałym 125p, było git bo auto złom totalny i goście zrobili wytrzeszcz. na tylnych siedzeniach mnóstwo butelek browara, puszek i denaturaty

No Pit, rozbiłeś całkowicie moje poczucie oryginalności i odwagi. Ja i moja żona jechaliśmy pare lat wstecz do ślubu New Beetlem, mimo, że oczywiscie odradzano nam to, bo mały, nie ma miejsca na świadków. Pojechałem za fajerą, żona obok i było super, bo w drodze na sale bylismy sami, mogliśmy obgadac cały ślub ... polecam prowadzenie samochodu samemu na własny ślub...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sumie pojechałem zardzewiałym 125p, było git bo auto złom totalny i goście zrobili wytrzeszcz. na tylnych siedzeniach mnóstwo butelek browara, puszek i denaturaty

No Pit, rozbiłeś całkowicie moje poczucie oryginalności i odwagi. Ja i moja żona jechaliśmy pare lat wstecz do ślubu New Beetlem, mimo, że oczywiscie odradzano nam to, bo mały, nie ma miejsca na świadków. Pojechałem za fajerą, żona obok i było super, bo w drodze na sale bylismy sami, mogliśmy obgadac cały ślub ... polecam prowadzenie samochodu samemu na własny ślub...

 

no to jednak nie taki kiepski pomysl hehe, ja w lipcu sie zenie i rowniez bede jechac za kiera moim camaro do slubu :))))))

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jechałem bez szofera.

pierwotny plan był inny. była sierra po dachowaniu ale jeżdżąca, do tego miał zostać dolany litr mixolu do benzyny żeby robić zasłonę dymną, ale niestety żona się nie zgodziła...

a fiat po umyciu nie wyglądał tragicznie, maska i dolne boki pomalowane minią :twisted:

później wstawię fotę.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie żona ciśnie na zmianę plaskacza (Seata) na Jaguara XJ, Zreszta nie ukrywam, że też się w końcu podjarałem. Zatem jeśli wszystko pójdzie dobrze to pewnie pojawi się u nas pod koniec lata lub jesienią Jag XJ12 z 95-96 roku. Jak ktoś chce limuzyne do ślubu, której gra pod maską 6.0L V12 to zapraszam :mrgreen: .

W sumie uwielbiam V8 i V10 ale V12 to klasa sama w sobie!!! To moje ulubione silniki. Dla tego wybrałem silnik do samochodu żony :-P . Z resztą nie wyobrażam sobie w innym europejskim placku niż w Jaguarze.

 

Ale takim Chevym to do ślubu bym pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jechałem bez szofera.

pierwotny plan był inny. była sierra po dachowaniu ale jeżdżąca, do tego miał zostać dolany litr mixolu do benzyny żeby robić zasłonę dymną, ale niestety żona się nie zgodziła...

a fiat po umyciu nie wyglądał tragicznie, maska i dolne boki pomalowane minią

później wstawię fotę.

... że też na to nie wpadłem... bajeczne zdjecia by były...

Chyba wezme rozwód...hehe

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość Anonymous
Mnie osobiście z Cheviego kręci najbardziej El Camino... napewno znalazł by się w moim garażu marzeń...

Najfajniejsze są z lat 68-71. O kurnia jak mi się podobają! Normalnie patrze na takiego i już słyszę Metallice :lol:

 

Dokladnie.

 

te nowe sa za malo "westernowe" :-/

 

Cos,co sie nazywa Silverado,nie moze wygladac jak jakas chinska zabawka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole starsze,nowe za ladne i za gladkie ;)

Przypominaja japonszczyzne.

 

No i następna bratnia dusza na forum :).

 

Ja tam uznaję do lat 90 fury a powyżej to coraz gorzej a teraz to jak już nie raz pisałem komputery na kołach podobne do wszystkiego nie wiem chyba dla każdego koncernu pracuje ta sama ekipa designerska i nie che im się niczego nowego wymyślać to tylko zmieniają detale i logo .

 

A co się tyczy tych komputerów to oka można się doszukać czegoś fajnego w takim mastodoncie ale jak sobei pomyślę ze z byle problemem trzeba jechać na komputer albo że większość spraw zależna jest od jego wewnętrznego kompa to mnie czyści .

 

Jedyne do czego się ta fura nadaje to do sprzedania jak bym ją za darmo dostał żeby z tej kasy kupić sobie coś innego :)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole starsze,nowe za ladne i za gladkie ;)

Przypominaja japonszczyzne.

 

No i następna bratnia dusza na forum :).

 

Ja tam uznaję do lat 90 fury a powyżej to coraz gorzej a teraz to jak już nie raz pisałem komputery na kołach podobne do wszystkiego nie wiem chyba dla każdego koncernu pracuje ta sama ekipa designerska i nie che im się niczego nowego wymyślać to tylko zmieniają detale i logo .

 

A co się tyczy tych komputerów to oka można się doszukać czegoś fajnego w takim mastodoncie ale jak sobei pomyślę ze z byle problemem trzeba jechać na komputer albo że większość spraw zależna jest od jego wewnętrznego kompa to mnie czyści .

 

Jedyne do czego się ta fura nadaje to do sprzedania jak bym ją za darmo dostał żeby z tej kasy kupić sobie coś innego :)

Zarażacie mnie coraz bardziej... :twisted:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem ze wizualnie jest przezaje....ty , ale jak se wyobraze jak nackany jest elektronika to mnie az wzdryga

 

RAM 3 gen juz jest nafaszerowany elektronika

 

Prostota jest piekna ale KOSZTOWNA :-) takie czasy nadeszly :-(

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem ze wizualnie jest przezaje....ty , ale jak se wyobraze jak nackany jest elektronika to mnie az wzdryga

 

RAM 3 gen juz jest nafaszerowany elektronika

 

Prostota jest piekna ale KOSZTOWNA :-) takie czasy nadeszly :-(

 

Kosztowna ? w którym miejscu .

 

Naprawa czegokolwiek u mnie w ramie jest tańsza do naprawy w twoim ramie i gro napraw do tego można zrobić samemu .

 

Koszty aut też są mniejsze niż nowych więc nie kumam .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.