Skocz do zawartości

wysypała sie maglownica


maasser

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w moim ramie wysypała sie calkowicie maglownica. Przesłałem ja do Avanti w Kielcach ale odpoiwedzieli, ze nie da sie jej naprawić.

Czy ktos ma jakies doswiadczenie z maglownicami regenerowanymi ze stanów? Mozna je kupić za 170-250 dolców na ebayu?

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w moim ramie wysypała sie calkowicie maglownica. Przesłałem ja do Avanti w Kielcach ale odpoiwedzieli, ze nie da sie jej naprawić.

Czy ktos ma jakies doswiadczenie z maglownicami regenerowanymi ze stanów? Mozna je kupić za 170-250 dolców na ebayu?

 

moze tu ? http://www.przekladniekierownicze.eu/

 

edyta - doczytałem http://citroen.org.pl/forum/viewtopic.php?p=53765 :oops:

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

 

Ci z Avanti powiedzieli, ze na trzy elementy newralgiczne w maglownicy dwa mam totalnie wyjechane i nie ma najmniejszego sensu regenerować bo za 3 miesiące będzie to samo.

Zuzcar ma uzywki po 1000 zł ale chyba zdecyduje sie na sprowadzenie ze stanow regenerowanej iwyjdzie 850 zł.

46 sprzedanych chyba o czyms swiadczy...

 

http://www.ebay.com/itm/151205689651?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lepiej późno napisać niż wcale. Ja sprowadzałem regenerowaną maglownicę do swojego Rama. Ciekła gorzej od mojej starej. Oczywiście mogłem ją oddać na swój koszt i dostałbym nową też na mój koszt dostawy.

Takie mam doświadczenia ze sprowadzaną regenerowaną maglownicą z US.

Zadzwoń do Dareckiego. On miał tą moją z US regenerować i trzymać na wymianę bez czekania. Może Ci pomoże.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, no to mnie pocieszyles :P, tysiak w plecy.....

na dodatek, jeszcze gosc sie ociaga z wysylka, dopiero po zalozeniu sprawy na Ebayu wyslal podobno wczoraj

zobaczymy, mam nadzieje, ze nie bedzie jak z Toba....

dzieki za info

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

maglownica przyszła i juz zalozona. Rzeczywiscie jest zregenerowana, wyglada na porządnie zrobiona ale nie obylo sie bez komplikacji, otóż murzyny z Detroit odwrotnie zamontowali pare tulei za pomoca których przykreca sie maglownice tak, ze trzeba było odcinać spawy, tuleje zamienić miejscami i znowu spawnąć. Po jednym dniu wszystko jest w jak najlepszym porzadku :-) oby tak juz bylo na wieki wieków :-P

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maglownica wraz z obsługa w stanach przez http://www.kupujemywusa.com/ oraz cło, VAT i obsługa agencji celnej - 1260 zł brutto

 

Z całym szacunkiem dla Twojej operatywności, ale w Polsce byś ją zregenerował taniej i byś miał gwarancję na to. Koszt regeneracji maglownicy w Polsce to rząd wielkości między 600 - 1200zł.

Druga sprawa, czemu pchałeś w tyłek kasę tym z kupujemywusa.com? Ja do swojego Tweetiego wszystko kupuję na ebay lub rockauto bezpośrednio. Potrzebna jest tylko karta kredytowa lub zwykła karta do konta lub konto w PayPal i nikomu żadnych prowizji nie musisz płacić.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug, jak przeczytasz cały wątek to w pierwszej kolejnosci przesłałem maglownice własnie do regeneracji w Polsce do firmy Avanti z Kielc (robiło tam juz dwóch moich znajomych do francuzów i sa juz rok zadowoleni, koszt to 460 lub 560 zł w zaleznosci czy trzeba chromowac). Niestety, jak napisałem wczesniej , mojej nie da sie skutecznie zregenerować bo jest juz za bardzo wyłechtana, więc mialem do wyboru albo kupowac uzywke w zuzcarze albo sprowadzac regenerowana. Wybrałem druga opcje i po kilku dniach użytkowania stwierdzam ,że podjałem wlasciwa decyzje (co bedzie pozniej, to nikt tego nie wie)

Co do napychania kabzy kolesiom z "kupujemywusa" to prowizja wyszła 30 dolców. Ja im zlecilem co maja kupić a oni dpilnowali reszty czyli zakupili, przepakowali (aby nie placic cła, dwukrotnie sie udało) i wysłali . Dodam, ze spzredjacy w USA mial tyle chyba zamowien , ze nie wyrabial sie z robotą, wiec oni sami mailowali do niego i zalozyli jakas sprawe na ebayu aby gosc sie ogarnał. No i najwazniejsze: przyszła do mnie maglownica naprawde zajebiscie sprawna, nie wiem czy gdybym sie rzucal to nie wyslaliby mi do polski jakiejs zdupionej na złość bo i tak wiedzielby , ze nie oplacaloby mi sie odsyłać na swoj koszt, wiec te 90 zł prowizji nie ma dla mnie zadnego znaczenia i rownież gdy bede kupował w stanach cos nastepnym razem, to skorzystam z ich oferty a nie bede sie pierdzeilil z tym sam ;-)

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więcej pierdzielenia z tymi z kupujemywusa, niż przy kupnie samodzielnym, ale jeden lubi rybki, a inny akwarium, więc moja dobra rada to jak zawsze: Rób jak chcesz! , a ewentualne pretensje będziesz miał zawsze tylko do siebie ;-)

 

Suma sumarum cel osiągnąłeś i jesteś zadowolony i o to chodziło..

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jezdze juz miesiac i maglownica spisuje sie rewelacyjnie, nawet kropelki wycieku. Naprawde jestem zadowolony z tego ze zakupilem regenerowana ze stanów. Co do kosztów: gdybym sprowadzal prywatnie i udałoby mi sie ominąc cło, koszt wyszedłby 951 zł, po sprowadzeniu na firme i odliczeniu VAT-u i dochodówki wyszła mnie 944 zł :-D

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.