Skocz do zawartości

F150 Problem ??


Jonko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Usterka dotyczy F150 5.4 2004r 4x4, mianowicie jest coś takiego, w momencie odpalania auta, auto próbuje jechać do przodu bez względu jaki jest załączony bieg, czy winna może być dźwignia, jakiś moduł/komputer bądź skrzynia, może ktoś się orientuje odnośnie tego być może to jakaś częsta usterka tych aut.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "próbuje jechać do przodu"? Może z górki jest? :mrgreen:

Przede wszystkim silnik nie powinien dać się uruchomić na żadnym z biegów, jedynie na pozycji P lub N. Pierwsza rzecz do sprawdzenia - czujnik położenia dźwigni zmiany biegów. Jest zamontowany na skrzyni biegów z lewej strony. Przy okazji do sprawdzenia połączenie między lewarkiem, a skrzynią (wajcha przy kierownicy czy na tunelu?)

post-158-15323756553267_thumb.png

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwignia w tunelu, chciałem zamówić czujnik ale znalazłem tylko całą kompletną dźwignie.

 

Czy ja dobrze na oczy widzę co do tej ceny ?

 

http://allegro.pl/dzwignia-zmiany-biegow-ford-f150-2004r-automat-i4209912237.html

 

skasztanie temat , ale ze pije Perłe , to nie moge sie powstrzymac ...

 

 

zatem , nie trza było zostac przy Ramie ..? :mrgreen: ;-)

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwignia w tunelu, chciałem zamówić czujnik ale znalazłem tylko całą kompletną dźwignie.

Czy ja dobrze na oczy widzę co do tej ceny ?

Tam też jest czujnik :mrgreen: dlatego pisałem, żeby sprawdzić połączenia. Poniżej na obrazku masz lokalizację obu. Działa podświetlenie liter przy lewarku?

Co do ceny - jeśli to na aukcji to nówka (a tak jest napisane), a nie używka z odzysku to cena niestety wygląda na realną... Jeśli wierzyć cennikowi Motorcrafta całość w Stanach kosztuje ok 650 dolców. Po doliczeniu kosztów przesyłki, cła, vatu, sratu itd robi się z tego cena z kosmosu...

Tyle, że Ty na 100% nie potrzebujesz całego lewarka, a jedynie któryś z czujników.

post-158-15323756558124_thumb.png

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.