Skocz do zawartości

Cofanie licznika


romanowski

Rekomendowane odpowiedzi

To bardziej rozpoczęcie dyskusji niż prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu no ale myślę że dział odpowiedni. Mój kuzyn poszukuje samochodu do kupienia i tak ostatnio czytaliśmy różne porady itp itd no i trafiliśmy na artkuł na który prędzej czy później musieliśmy trafić http://www.sprawnanaprawa.pl/jak-nie-nabrac-sie-na-niski-przebieg-samochodu/. Powiedzmy sobie szczerze, praktycznie każdy samochód ma cofnięty zegar i dzieje się to dlatego że my się na to nabieramy i wybieramy auta które mają niski przebieg (nawet gdy jest to nierealne patrząc na stan, rocznik itp). Jazda z laptopem i kablami oglądać samochód ponoć często odstrasza sprzedającego. Jak wy sprawdzacie czy licznik pokazuje prawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy sprawdzacie czy licznik pokazuje prawdę?

 

jak z usa to masz do dyspozycji carfax autecheck itd,

jak ma dowód rej PL to można przy pomocy aplikacji GENERALI zeskanować kod z dowodu i pokaże jakąś tam historię

 

jak szukasz samochodu to na allegro wybierasz przebieg od 900 000 malejące

 

pewnie co marka to są jakieś tricki na co patrzeć ale żeby był jeden uniwersalny to raczej chyba się nie da

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie staram się udowodnić sprzedającemu, że coś grzebał w liczniku. Po prostu na "licznikowy" przebieg w ogóle nie zwracam uwagi.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie staram się udowodnić sprzedającemu, że coś grzebał w liczniku. Po prostu na "licznikowy" przebieg w ogóle nie zwracam uwagi.

Trzymam się tej samej zasady. Weryfikuję stan auta, a nie jego przebieg. Miałem w swoim życiu auta, które przy przebiegu 490 000 km lepiej jeździły niż nie jeden z przebiegiem 150 000 km. Stan auta nie zależy tylko od przebiegu, a przebieg to sucha informacja, która może pomóc, ale w Polsce trzeba ją ignorować i skupić się na reszcie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.