Skocz do zawartości

Ogłoszenie sprzedaży


romanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Słuchajcie chciałbym zaczerpnąć porady od specjalistów dlatego zakładam ten temat. Otóż sprzedaję swoją furmankę i mam dylemat. Czytam różne poradniki dla sprzedającego i inne magiczne sztuczki które sprawią że sprzedam i zastanawiam się która opcja jest lepsza. Praktycznie na każdym forum, blogu (przykład http://iparts.blog.interia.pl/?id=2992153) jeśli pojawi się taki temat to automatycznie pojawia się dyskusja czy lepiej auto wyczyścić żeby się błyszczało jak psu wiadomo co, czy niech lepiej będzie w normalnym stanie bo wtedy klient nie bedzie szukał ukrytych usterek. I tak stoję patrzę na mój samochód i zastanawiam się czy przed zrobieniem zdjęć przynieść wiadro z wodą i szamponem, czy raczej brudne pomyje i trochę piachu z ziemią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze przed sprzedażą (robieniem fotek) myję auto i czyszczę w środku.

oczywiście bez mycia silnika.

i jako kupujący też wolę oglądać czyste ;)

 

czyste znaczy czyste, ale nie oblepione plakiem, choineczką i ambi purem na kratce od klimy ;) po prostu auto ma być czyste, schludne, bez syfu w środku, bez śmieci po schowkach itp.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie trać czasu na jakieś poradniki tylko postaw się jako klient i pomyśl jakie auto chciałbyś oglądać. Jak ja sprzedaje to chcę, żeby klient wsiadł do czystego i pachnącego auta, zwykle i tak staram się trzymać porządek w aucie (nie wiem dlaczego w domu mi się to nie udaje :mrgreen: ).

 

Nie myj silnika, gdy oglądam auto i jest zbyt czysto pod maską to sprawy mechaniczne stają się nieznajome, nie wiadomo nic np. o wyciekach, żaden samochód, który robi jakieś kilometry nie będzie miał czysto pod maską zwłaszcza terenowy.

 

Czyste auto robi też większe wrażenie, jak ktoś mi wystawi na aukcje auto ubrudzone to świadczy to też o samym właścicielu, że niechluj i równie podobnie może użytkować auto, umyć i ogarnąć auto to chyba nie wielki problem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.