Skocz do zawartości

Zdalne odpalanie Dodge Ram 2010r


cybermysza

Rekomendowane odpowiedzi

Na Pilota do auta u jest na nim Panic kłódka otwarta kłódka zamknięta i jest jeszcze taki znaczek zakręcona szczałka i w środku x2 To jest do zdalnego odpalania ?? jak go nacisnę dwa razy zamyka mi się auto po prostu a na liczniku pisze - Remote start aborted hood ajar

Ktoś po może

AMERYKA W POLSCE !!! V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czujnik od maski, ale podczas normalnej jazdy jest ok to moze być nie to,

Trza przeskanowac ten moduł od odpalenia i wykonać test, daj znać czy ten KTS da radę, czy ma tez podgląd czujnikow na żywo np. niedomknietej maski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Problem ogólnie znany i występuje w całej gamie Chryslera, wydaje mi się że to sensor

 

zarejestruj się tutaj , może zobaczysz zdjęcia tego sensora, http://www.ramforumz.com/archive/index.php/t-67487.html

 

Z podłączeniem do skanera chodziło mi czy jest możliwość podglądania na żywo wszystkich czujników, wtedy będziesz widział jaki sygnał daje ci ten czujnik maski, w pamięci powinien też zostać błąd po nieudanej próbie zdalnego odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod zakupileś niedawno czy juz masz go jakiś czas ? W Nysie był na sprzedaż taki bordowy i miał taki sam problem najprawdopodobńiej walniety czujnik zamknięcia maski a jak sa otwarte jakieś drzwi lub maska samochod nie odpali.

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i KTS Boscha rozłożył nogi ;p z wszystkimi sterownikami mogę się podłączyć ale z sterownika silnika mnie wywala nie ma połączenia :( wiec najważniejsze błędy nie mogę wejść. Ale znalazłem w innym miejscu o wartościach rzeczywistych i wartościach nastawnych że Funkcja Odpalania Zdalnego - Nieaktywana

 

I najprawdopodobniej to jest to ale nie jestem pewny bo czemu wtedy przy duszeniu na guzik żeby odpalił wyskakuje na liczniku ta informacja o tym ze Remote start aborted hood ajar ????

 

A może jest jakaś instrukcja trzeba szybciej nadusić dwa razy albo przytrzymać dłużej te guziki, ale za każdym razem jak duszę to auto porostu się zamyka (central)

 

Tak mam od nie dawna auto od tego samego gościa co miał Tego bordowego z Nysy :D

AMERYKA W POLSCE !!! V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.