Skocz do zawartości

zwarcie w nowej cewce 5.2 z 76r


radek bartnik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Już drugi raz mnie zaskoczył,zgasł poprostu.Wymienione swiece kable kopułka palec i cewka na nowe.Jak zgasł to sprawdziłem prąd na cewce i na minusie też był,poczekałem chwile popukałem w cewke i wróciło do normy pojechałem dalej.Jak myślicie

1.Wadliwa lub niewłaściwa nowa cewka?

2.Czy może to być wina modułu zapłonowego

3.kabelki połączenia styki sprawdzałem jest oki

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padają w nich moduły zapłonowe, te zatopione na stałe w plastiku.

Konieczna będzie chyba wymiana takiego czegoś. Tylko musisz się upewnić, że to jest to.

 

P.S. Cholera, sorki, ale zapomniałem sprawdzić to o co mnie prosiłeś na pw. Może jutro mi się uda obejrzeć to dokładniej.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha spoko drug dobrze ze przypomniałeś sobie ;-) Myśle że wymienie moduł bo tylko on mi został{no i ta kostka obok za chiny niewiem co to,jak zerkniesz to daj znać}.Aparat raczej wykluczam bo by szwankował cały czas chyba?!A on poza zgaśnięciem i zworą na cewce śmiga i pali jak ta lala!!ale że siedze na chorobowym to może śmigne do garażu i wyjme aparat czy w środku jest oki

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanko, czy wadliwie działający regulator napięcia może też być przyczyna ze mi dzisiaj zagotowało cewke i padła,bo w sumie to prąd na cewke idzie z instalacji,raczej od stacyjki czyli!?

Drug zerknąłeś na to pudełko obok modułu,ja dziś odłączyłem je wogóle i auto jechało???? :roll: :roll: :roll:

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki drug u mnie zupełnie inaczej!Ale wczoraj obczaiłem temat na forach zza oceanu i juz wiem prawie wszystko :idea: .U mnie to jest orginał te całe okablowania i układ zapłonowy także musze zamówić pare pierdół poczyścić pare pierdół i bedzie gitara.Z jednej strony fajnie ze jest orginał nienamieszane przez tyle lat ale z drugiej jednak mogło by to śmigać lepiej jakby zastosować nowe okablowanie,czy zmienić system zapłonowy który jest czasem kapryśny,ale orginalność i kaprysy mają swój urok :->

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.