Skocz do zawartości

Witam z Żyrardowa


pilach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Robert.Od jakiegoś czasu trochę zaglądałem do was i czytałem.Nie będąc posiadaczem Pickupa.W mojej stajni są już dwa dostawcze Iveco i dwa Mercedesy Viano i Vito.No i nadarzyła się okazja że muszę sprzedać Vito i kupić auto na firmę.Ale takie którym będzie jeżdzić też małżonka.Mi po głowie chodził Amerykaniec.Ale pierwszym kryterium jakim mnie i małżonkę interesowało to wysoka pozycja kierującego.Drugim koszt zakupu auta do 150000,00 zł Brutto nowego.Trzecim auto z dużą paką by można było włożyć 4 rowery bagaż i podczepić przyczepę z motocyklami.No i przez ostatnie dni testowaliśmy parę aut Navara,Amarok,Hilux,L200,D max, Ranger.No i padło na VW Amaroka z podwójną kabiną.Więc stajemy się posiadaczami od jutra nowego Amaroka ze stałym napędem 4Motion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!

Jak już odbierzesz furę, to dawaj foty. Jestem ciekawy jak wyglądają auta gorsze niż SamiWiecieJakie. :-D

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondę Valkyrie Interstate

 

Oooo! Miałem kupować!!! Kupiłem jednak konia :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Amerykaności od czasu do czasu nie zabraknie mu.Dostanie na hak przyczepę a na niej Hondę Valkyrie Interstate.

 

co to za ameryka? gdybyś golda albo indiana podczepił to jest ameryka ;)

 

btw tak jak nie kręcą mnie takie kredensy, to valkyrie RUNE chętnie bym przytulił :)

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VRCC Poland nie jestem.Kluby z Polityką Wojskową mało mnie kręcą.Wolę luz .Jest nas w okolicy dziesięciu z Valcami więc jest co planować i jeżdzić.Rune fajna sprawa Księżycowy Motocykl Batmana.Ale ja wolę pełnego turystyka z kuframi.Mam gdzie butelki % schować bezpiecznie.Golda Indiana jakoś się nie widzę.Może po szlifierkach mi coś zostało bo praca 6 cylindrowego Boksera w Valcu to jest to coś co przyprawia zadowolenie mi.Wolną chwilą fotki włożę Valkyrie no i Amaroka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę luz .Jest nas w okolicy dziesięciu z Valcami więc jest co planować i jeżdzić.

Znasz Adama z Żabiej Woli vel "Muniek"?

praca 6 cylindrowego Boksera w Valcu to jest to coś co przyprawia zadowolenie mi

 

Poziom endorfin przy odsłuchu B6 w Valkyrie jest podobny do poziomu endorfin przy odsłuchu klasycznego amerykanskiego V8. Dźwięk Valkyrie po prostu rozwala na łopaty, jest piękny.

 

Hmmmm ... rozmarzyłem się.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ten filmik :mrgreen:

 

 

 

ten film to klasyka, koleś nieźle się zwija.

 

kilka lat temu na bemowie na extreme moto carmichael stawiał na jedno koło triumpha rocketa na przestrzeni kilkudziesięciu metrów, coś w ten deseń:

 

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być o mydelniczce a rozmowa przeszła na mydło.Przed godziną 18 odebrałem Amaroka kolor Beżowy Metalic.Wersja Highline 4Motion.Stały napęd na wszystkie koła.Manualna skrzynia biegów.Nie obeszło się bez zgrzytu.Okazało się że serwis nie zamontował plastikowego wykończenia przestrzeni bagażowej.Dostawca zewnętrzny dostarczył uszkodzoną.Przeproszono mnie i zaproponowano samochód zastępczy do poniedziałku jak dojedzie wykończenie i serwis zamontuje je.Ale z racji że auto było gotowe do wydania.A Amarok miał być na Amorka postanowiłem auto odebrać.Do poniedziałku i tak będzie służył jako dupo wóz.Samochodzik otrzymałem z przebiegiem 7 km.Dziś nakręcone 100 km Trasa Warszawa-Sochaczew-Mszczonów-Żyrardów drogi jedno jezdniowe.Jak na pierwszą jazdę wynik spalania 9,3 l z kompa.A nie jestem zawalidrogą lubię wyprzedzać.Max prędkość do 140 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obeszło się bez zgrzytu.Okazało się że serwis nie zamontował plastikowego wykończenia przestrzeni bagażowej.Dostawca zewnętrzny dostarczył uszkodzoną.Przeproszono mnie i zaproponowano samochód zastępczy do poniedziałku jak dojedzie wykończenie i serwis zamontuje je.

 

A fuj, plastikowa kuweta :mrgreen:

 

Gratulacje Amaroka :-) proszę o relacje jak się będzie spisywał z biegiem czasu.

Żadnych dodatków nie montujesz?

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jest golas bez dodatków.Za dodatki salon VW żąda krocie.A wszystkie dodatki robi firma zewnętrzna i montuje.Dzieje się to w przypadku prawie wszystkich Marek kupowanych nowych w Polsce.Auta nowe jadą do Sokółki http://www.steeler.pl/pl/produkty/marki/volkswagen/amarok/2009.html a tam je ubierają i wracają do klienta.Tam będę zamawiał Hardtop równy z dachem przeszklony pod kolor nadwozia,wykładzinę przestrzeni bagażowej .Dojdą rury boczne ze stopniem.Przednie orurowanie,osłony podwozia.Już mam to opanowane.Różnica kasowa:Starczy na tydzień ferii w Zakopanym dla 4 osobowej rodziny.Sprawozdania z postępowań na pewno przedstawie.Na dzień dzisiejszy 400 km.Szczerze mam dwa MB Vito i Viano obydwa z 2005 r.To jest moje porównanie bo jeżdze nimi od kilku lat.I uważam że Amarok jest cichszy mniej pali wcale nie buja i nie ma przechyłów na zakrętach tak jak czytam opinie.W dużych vanach też buja i są przechyły więc może ja nie odczuwam tego po przesiadce.Przestrzeń dla pasażerów na tylnym siedzeniu wystarczająca przejechałem 100 km i tu jest luksus porównując z Nawarę i Hiluxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje w salonie ta plastikowa wkładka na pake? Jeśli mogę się dowiedzieć. . :oops:

Ostatnio robiłem Amaroka i miał zderzaki pomalowane na czarno i progi, dość fajnie to wyglądało.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.