Skocz do zawartości

czy amarok rzeczywiscie taki dobry?


kc2ine

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: bo dzwonilem dzis do vw pytajac z ciekawosci o oferte amaroka porownujac ja do d-maxa i l-200 a pan mi mowi ze to wogole nie ta liga...ze tyle co wytargowalem brutto za d-maxa to dopiero sie zaczynaja amaroka ceny netto :shock: Ignoranci niezli w tych salonach

i za wiele nie widza o konkurencji...

 

Mialem okazje odbyc jazde probna w amaroku i nicspecjalnego nie zauwazylem poza ladniejsza kabina niz inne, natomiat conforty jazdy nieszczegolny, cos jak l-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Buahahahaha .... comfort jak w L200 :mrgreen:

 

Żenada. ..

 

Kurde pracuje przy Amarokach dość dużo. . Jest to najczęściej kupowany pickup w Polsce co ma odzwierciedlenie u mnie w firmie i jak pytam klienta dlaczego zdecydowali się na Amaroka to jest zawsze jedna odpowiedź: Bo jest najwygodniejszy, jeździ się jak osobowym suvem. .. oni też testowali L200 :mrgreen:

I wspominali, że Mitsubishi i Isuzu ma najdroższe serwisy!

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: bo dzwonilem dzis do vw pytajac z ciekawosci o oferte amaroka porownujac ja do d-maxa i l-200 a pan mi mowi ze to wogole nie ta liga...ze tyle co wytargowalem brutto za d-maxa to dopiero sie zaczynaja amaroka ceny netto :shock: Ignoranci niezli w tych salonach

i za wiele nie widza o konkurencji...

 

Mialem okazje odbyc jazde probna w amaroku i nicspecjalnego nie zauwazylem poza ladniejsza kabina niz inne, natomiat conforty jazdy nieszczegolny, cos jak l-200.

Ten demaks to es klasa wśród taczek, normalnie, znów mnie nie zaskoczyłeś.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, to teraz przesadziles - widze ze jestes poprostu glupi a z takimi dyskutowal nie mam zamiaru wiecej. Faktycznie baran ciagnie do barana.

:mrgreen: Ciśnienie Panu się podniosło. kc2ine wybacz Drug'owi, on po prostu patrzy tak jak ja na datę twojego wstąpienia do zacnego forum :kasztan:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu amarok nie ma swojego subforum jak taki popularny...

 

na drodze wcale ich duzo nie widuje.

 

Najprawdopodobniej posiadacze amarokow nie mają potrzeby posiadania swojego subforum, nie szukają wspólnych spotkań, nie szukają wiedzy na temat swoich pickupow a moze dlatego że całą wiedzę posiadają od dilera VW, wszystkie części maja dostępne na miejscu i nie potrzebują szukać jakichś kanałów dostęp. No i niestety bardzo często zakup pickupa podyktowany jest przestrzenią ladunkową do wożenia VAT-u.

I tu tez musze sie uderzyć w pierś że i u mnie jest miejsce na pace zarezerwowane dla vatu.

Ale przy zakupie pickupa kierowałem sie rownież chęcią posiadania dużego hamerykanskiego samochodu. Jeździłem wszystkimi pickupami dostępnymi na polskim (europejskim ) rynku i tylko utwierdzilem sie w słuszności swojego wyboru.

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie nabijam z demaksa, tylko z Ciebie. :lol:

Spinasz się z tym demaksem jakbyś miał 10% ze sprzedaży.

 

 

kolego, to teraz przesadziles - widze ze jestes poprostu glupi a z takimi dyskutowal nie mam zamiaru wiecej. Faktycznie baran ciagnie do barana.

 

 

No i widzisz Piotrek! Skończyło się rumakowanie. ;-) Wstań, ukłoń się i przeproś pana.

 

BTW: 10% ??? :kasztan: DOBRE!!

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, to teraz przesadziles - widze ze jestes poprostu glupi a z takimi dyskutowal nie mam zamiaru wiecej. Faktycznie baran ciagnie do barana.

 

Mój znak zodiaku to Byk, który też ma rogi, a w moim avatarze to muflon i również z rogami, ale widzę, że Tobie wszystko się z baranami kojarzy, coś w tym jest bez wątpienia.

Nie spinaj się tak, bo Ci bobki wylatują. :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko ciekawi czy potraficie na tym forum rozmawiac obiektywnie

bez szpanowania wszedzie swoim modelem pickupa. Ja jezdzilem wszystkimi malymi pickupami i najlepiej sie czulem w d-maxie, potem amarok, navara, hilux i l-200.

 

Statystyki mnie bardzo nie interesuja a szczegholnie w PL gdzie ludzie jak cmy wala do znanych i utartych "marek" a jak juz widza diesla niemieckiego to juz sikaja w majtki.

Podczas gdy niemieckie auta juz nie te co kiedys, w terenie amarok do piet nawet nie

podejdzie d-maxowi czy hiluxowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjdzie, że ten super d-max sprzedaje się najgorzej bo jest elitarny :lol: :lol: Taki niby rolls :mrgreen:

 

sprzedaje sie madralo malo bo zacofany kraj nie zna tej marki za dobrze, ale Wy na forum pickapow przynajmniej pokazalibyscie wiecej edukacji w temacie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem wszystkimi malymi pickupami i najlepiej sie czulem w d-maxie, potem amarok

 

To pewnie przypadek albo lobby Amaroka ale w pierwszym poście piszesz, on taki wspaniały nie jest i jeździ jak L200, które teraz jest u Ciebie na ostatnim miejscu...

 

A Amarok teraz już jest na DRUGIM miejscu :mrgreen: zaraz po duramaxie

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestescie jak mlokosy co sie dorwaly do duzych aut i sie przekrzykuja ktora zabawka lepsza.

 

Cholera te polskie fora sa tragiczne...ludzie jak byli 20 lat temu jak wyjechalem tacy sami dalej...beznadziejni... Small dick syndrome... :roll:

 

I co tak uogólniasz? Czytałem każdego posta którego pisałes przy wybieraniu auta, następnie przy opisywaniu dmaxa i innych, i Tobie brakuje obiektywizmu. Wszystko co przedstawiaasz wygląda to tak jakbys był sprzedawca tego małego pickupa i od ilości sprzedanych inforamcji jego zalet i nie tylko zależałoby twoje być albo nie być na rynku. Nam zarzucasz brak obiektywizmu ale zacznij od siebie. Według Ciebie wszystko jest beee tylko Dmax zajebisty. Zastanów się pierw nad sobą i nie ceniaj pochopnie ludzi na forum. A pisanie coś o fiutach no sorry to takie twoje polsko amerykanskie podejscie? Tak? Ale przeciez to forum nie o tęczy i tolerancji. Szanuj innych a dopiero później oczekuj szacunku do siebie samego. Pozdro

 

PS Do cięzkiej pracy bym brał (zreszta tak zrobilem) USA pickupa z racji długotrwałego nieskomplikowanej budowy silnika i ogromnje przestrzeni ładunkowej. Do lansu Amarok, Dmax. Do pracy lżejszej L200 i Hillux -- taka krótka moja kwalifikacja wozow

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Small dick syndrome...

Przecież tutaj nikt temu nie zaprzecza. Mały kutas wielkie auto. To norma na tym forum. Ja jestem do tego prawiczkiem i dlatego mam żółte auto, ot taki żółtodziób Tweety.

 

Powracając do tematu, zbliżają się walentynki i najlepszy wybór to jednak VW Amorek :-P , a na 1 listopada Isuzu Truper. :lol:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.