Skocz do zawartości

Brak ogrzewania


robrze

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to banalne ale sprawdzales poziom płynu chlodzacego ? Jak jest mało to w pierwszym rzędzie przestaje działać ogrzewanie ale to jest juz poważniejsza sprawa bo wiąże sie z uszczelką pod głowicą (najcześciej).

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem tego typu:

Regulacja siły nawiewu nie działa prawidłowo, "zawiesza się". Odpalam auto, kręcę gałką nie reaguje. Nagle w czasie jazdy "zaskakuje" i działa już prawidłowo.

Ogrzewanie nie działa, czasem (rzadko) zaskakuje i grzeje prawidłowo.

Klima nie działa.

Wieje tylko strona pasażera.

Poproszę o wskazówki żeby mechanik mi tam cudów nie nawymyślał

Chłodnica zalana prawidłowo, sprawdzałem.

 

Auto- RAM HEMI 5,7 2010

 

Dzięki

Ford F 250 Super Duty 6.0 Power Stroke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki od regulacji klapami i temp masz padniety wzasadzie albo caly sterownik tymi buttonami do zweryfikowania czy wszystko styka. Jak tu wszystko ok szzukałbym przyczy po stronie skrzynki z bezpiecznikami

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem że mowa o Ramie z 2010 więc pewnie skrzynka bezpieczników odpada. Ciekawa sprawa żeby w tak świeżym aucie takie jaja, czy oby na pewno kupiłeś go z dobrego źródła? Napisz jak się uporasz z usterką

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło jak każde, z reguły auta sprowadzane z USA są lekko mniej lub bardziej walnięte. Nie widziałem swojego przed sprowadzeniem, wiem że miał robiony lewy słupek przedniej szyby i kawałek dachu. Na początku wszystko było ok, problemy zaczęły się same jakoś na jesieni. Najpierw padła klima, potem ogrzewanie, potem pokrętła, teraz wieje tylko strona pasażera. Nagle wszystko w czasie jazdy się odwiesza i wszystko jest ok. W najbliższym czasie wybieram się do mechanika więc opowiem co i jak było. Sprawa może okazać się banalna, typu coś tam na stykach nie łączy. Jak na razie jest teoria- silniczek klapy, nagrzewnica klimatyzacji, zdjąć deskę i szukać dalej.

Ford F 250 Super Duty 6.0 Power Stroke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.