Skocz do zawartości

odswiezony titan


vjac

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mi zeszlo w garazu... ale jestem prawie, prawie na finiszu. Po wymianie, wlasciwie wszystkiego co bylo wazne, tarcz i nawet tloczkow hamulcowych, zawieszen , po walce z blacharzem i lakiernikiem itd. uruchomilem "bydle", pozostaje mi podlaczyc gdzies i wykasowac bledyi zabrac sie za instalacje gazowa...

post-1081-15323756534572_thumb.png

post-1081-15323756535412_thumb.png

nissan titan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa i jeszcze zabieram sie za oswietlenie:) decyzja zapadla

http://www.ebay.com/itm/2004-2007-NISSAN-TITAN-BLACK-HALO-LED-PROJECTOR-HEADLIGHTS-TAIL-LAMP-/370962013778?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3ANissan|Model%3ATitan&vxp=mtr&hash=item565f0f1e52

dlaczego? najlatwiej przerobic na "niby" europejskie, zmieniajac zarowki na dual LED przod bialo-pomaranczowe , tyl mocne pomaranczowe kierunki tez LED, podobno sie sprawdzaja:) w czerwonych kloszach.

I noga w gore na homologacje!:P

nissan titan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej seri masz te rancho.

Ale jestem ciekaw Twoich relacji z ich użytkowania. Ja mam razem z kompresorem i pilotem Myride i wg mnie szału nie ma.

 

Co do tylnych lamp to mocna żarówka pomarańczowa led bez problemu przebija się pomarańczowym światłem przez czerwony klosz.

 

A tak przy okazji to przerób sobie mocownie reduktora gazu bo od wstrząsów wyrwie się gwint i będzie lipton.

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rancho to masz racje szalu nie ma... to quick lift z przodu, tyl 9000XL dedykowany do nissana. Tak jakos sobie wymyslilem chyba z lenistwa, ze wyrownam auto i za jednym zamachem wymienie amory:) i sprezyny

Zawiodlem sie na regulacji Rancho, oczekiwalem bardziej zroznicowanej, bo czy sa ustawione na 6 czy na 1, to mnie jednakowo buja, moze to kwestia przyzwyczajenia? albo ja cos przy montazu naknocilem (chociaz watpie, skupiony bylem:))

 

MOcowanie reduktora to kicha okropna _ juz sie urwal:) da sie zauwazyc na fotkach :-/ dlatego planuje totalne zmiany w instalacji, jest za duza roznica benzyna/gaz.

Przyznam sie, ze czekalem na potwierdzenie przemyslen lampiarskich. :) dzieki :-D

nissan titan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.