Skocz do zawartości

Ram 1500 Laramie 2011 Vin


Axer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śmiało zapytam :( może ktoś z kolegów może przeskanować vin , generalnie łażę za pickupem innym niż Navara i L200 itp, wpadł mi w oko jeden Doge :) handlarz mówi krótko, Proszę Pana niech Pan sprawdza a ja wiem że i tak mam Ramy w bardzo dobrej cenie, obserwując giełdy to faktycznie ma rację chyba że........... auto jest walone bardziej niż pedofil w ZK

oglądałem i jeździłem, auto w ofercie jest , rok 2011, 5,7 Hemi , przebieg ok 65tk

cena do oddania 98 tys netto , firma nie jest nowa i nie krzak a wg mojej oceny i innych ogłoszeń cena jest atrakcyjna

guglarka pokazuje ten rok produkcji ale może ktoś ma dostęp do większej wiedzy

Vin 1D7RV1CT6BS516588

 

chętnie zapłacę za pełne rozkodowanie bo dostępu nie mam a i z angielskim jestem na bakier, niestety Tata wbił kiedyś w moje dupsko niemiecki - ponoć bliżej było uciekać i łatwiej się porozumieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

bezwypadkowy to on nie jest, jakby miał dwie kolizje w różnym czasie

 

Vehicle: 2011 Ram 1500 Laramie / SLT / ST / Sport (1D7RV1CT6BS516588)

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

11/01/2010 OLNEY, IL

 

Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

11/16/2010 OLNEY, IL

14

Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:X0320636220) (Lien Reported)

10/13/2011 OLNEY, IL

 

Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

01/17/2012 EVANSVILLE, IN

20,494

Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:12347009000018) (Lien Reported)

01/26/2012 EVANSVILLE, IN

 

Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

09/10/2012 EVANSVILLE, IN

 

Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

01/02/2013 EVANSVILLE, IN

 

Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

03/31/2013 IN

 

National Insurance Crime Bureau VEHICLE REPORTED AS SALVAGE

VEHICLE LOSS CAUSED BY COLLISION

03/31/2013 EVANSVILLE, IN

 

Police Report ACCIDENT REPORTED (Case #:1306166)

MULTIPLE IMPACT COLLISION

VEHICLE WAS TOWED

05/02/2013 IN

39,510

Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:13784092000539)

SALVAGE

05/31/2013

 

Independent Source VEHICLE EXPORTED TO POLAND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

31 marca 2013 miał kolizję , może wiechał w dupsko komuś albo ktoś jemu,

2 maja 2013 miał już kolizje zbiorową :mrgreen: , była Policja i odholowali go na lawecie

a 31 maja 2013 został sprzedany do Polski i płynął w kontenerze ,

 

potem Pan Heniu go naprawiał przez kilka miesięcy aż trafił na allegro :mrgreen:

 

jak opuszczał USA to miał 39510 mil, ile ma teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę cichą noc. To ponoć właśnie germańska kolęda. :-P

 

Ja też angielski mam poniżej krytyki. Używam tłumacza googla. Czasem trzeba się domyślać, czasem nawet domyślić się nie da rady. Jak potrzebuję coś przetłumaczyć tak jak powinno być(listy, maile do i z Anglii), piszę do biura tłumaczeń i tam to za mnie załatwiają.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek69 też używam tłumacza z guglarki bo nie ukrywam że jest mi pomocny, ale czasami wolę poprosić kolegów / znajomych a zwłaszcza w kwestiach technicznych danego modelu, nauczyłem się że pytać to nie wstyd :) no chyba że chcesz mi sprzedać D-Maxa :)

Oczywiście Misiek69 tylko dla ciebie :) w dwóch wersjach

 

 

 

sam oceń czego chcesz słuchać, obie wersje są piękne :)

 

 

Sebastian.... Dziękuję, kolego , teraz wiem czemu Ramy są w dobrej cenie u tego kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do bitych pickupów trzeba podejść trochę inaczej niż do innego bitego auta. Ram większość pickupów jest na ramie, wiec do póki rama jest prosta to auto odbudowuje się jak z klocków. wiec czasem warto sie dowiedzieć co przeżył bo tanio się to odbudowuje a z ceny idzie sporo zejść.

2005 Ford F150 5.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do bitych pickupów trzeba podejść trochę inaczej niż do innego bitego auta. Ram większość pickupów jest na ramie, wiec do póki rama jest prosta to auto odbudowuje się jak z klocków. wiec czasem warto sie dowiedzieć co przeżył bo tanio się to odbudowuje a z ceny idzie sporo zejść.

To fakt, ale warto też wiedzieć, że taki pickup po dzwonie, skoro jest naprawiony do sprzedaży to na 100% jest robiony tanio, a to nie idzie w parze z dobrze. Lepiej kupić rozbitego i samemu go naprawić, tylko takich nikt nie sprzedaje.

 

Jeśli chodzi o sprowadzanie rozbitych aut spoza UE to nie wiem czy słyszeliście, ale od 2012r Ochrona Środowiska kieruje takie pojazdy najczęściej jako odpad do zezłomowania i rząda przedłożenia dokumentu. Mało tego za sprowadzenie odpadów do UE nakładane są kary od 10 000zł - 50 000zł. Warto to wiedzieć i nie kupować aut, które są na miękkich dowodach lub całkiem bez wyprowadzonych dokumentów, bo może się okazać, że zapłacisz 50000 za złom do recyklingu. Tylko twardy polski dowód jest gwarancją dopuszczenia do ruchu, bo przecież nakazu zezłomowania sprzedawca nie pokaże.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ochrona Środowiska kieruje takie pojazdy najczęściej jako odpad do zezłomowania

 

jesli nie da sie ich naprawić to tak, kara wynosi od 50-300 tys zł

a skoro przeszedł odprawę celną to jest szansa że nie był mocno walony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne rady i uwagi , wprawdzie już oglądałem to auto ale było to pobieżnie, rozmawiałem dzisiaj z właścicielem, niczego się nie wypiera i nie miał zamiaru ukrywać, a nawet chyba wspominał że był lekko uderzony, ma w dokumentacji auta zdjęcia jak był walnięty oraz pełną dokumentację naprawy. rozsądnie rozmawia, ma na placu parę Ramów i Jepów ma bardzo porządny warsztat, sam jeździ Ramem, nie ma ciśnienia na sprzedaż albo dobrze gra :), nie zachwala pod niebiosa, auto jest zarejestrowane, ma twardy dowód sprzedaż na fakturę Vat 23%

auto robi wrażenie, X 6 obok wygląda jak popierdułka :) zrobiłem zdjęcie ale nie wiem jak zamieścić :) auto naprawdę robi wrażenie

Jutro jadę jeszcze raz oglądać, z "Fachowcem" podjadę na stację diagnostyczną i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona Środowiska kieruje takie pojazdy najczęściej jako odpad do zezłomowania

 

jesli nie da sie ich naprawić to tak, kara wynosi od 50-300 tys zł

a skoro przeszedł odprawę celną to jest szansa że nie był mocno walony.

Dzięki za poprawienie o karach, a odprawa celna nie jest gwarancją. W TVN Turbo byli ludzie, którzy otrzymali miękkie dowody rejestracyjne w wydziale komunikacji i nakaz zezłomowania w międzyczasie, więc musieli być już po odprawie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa z handlem autami. Jeśli ktoś (handlarz) sprowadził auto i oferuje to auto bardzo dobrym stanie w atrakcyjnej cenie to nie ma możliwości, żeby wszystko było ok. Jeśli auto jest na prawdę w idealnym stanie to tam (germania, za oceania, bliski wschód, daleki wschód) musi odpowiednio (sporo) kosztować i nie ma możliwości zrobić atrakcyjnej ceny na dany samochód przez uczciwego :d2: handlarza w Polsce. Proste jak budowa cepa.

Atrakcyjna cena=wiatrak 99,99% przypadków. Niestety lubimy się nabierać na blicht...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś (handlarz) sprowadził auto i oferuje to auto bardzo dobrym stanie w atrakcyjnej cenie to nie ma możliwości, żeby wszystko było ok.

 

zgadzam sie z tym w 100%. wystarczy spojrzeć na mobile.de i np diesle 10-letnie maja ponad 400 tys przebiegu, jak juz trafiają do Polski to wszystkie maja po 180 tys i wszystkie maja udokumentowane przebiegi potwierdzone ksiązką- toż cud nad Wisłą :-D (a jaki problem podrobić ksiazke i pieczatki ?). Dobre samochody sa na zachodzie w cenie, ale kto da tyle u nas, więc sami siebie okłamujemy ze kupiliśmy okazje od pierwszego właściciela, starszego Niemca co tylko jezdzil do koscioła a w zime był cały czas garazowany :-D

Moj Ram po sciagnieciu folii miał przod pomalowany (bo był walnięty ale wiedziałem o tym) ale tak na aby aby, aby tylko jako tako zgadzal sie lakier, cieniowanie było na przednich drzwiach ale tak oszczednie zapruszone, ze chmur na lalkierze tylko laik by nie widział a jednak znalazł sie ktos komu sie to podobało i go kupił bo ładnie błyszczał (cały samochód był pomalowany bezbarwnym zeby sie ładnie świecił w słońcu ale lakiernikowi nie chciało sie nawet ściagnać klamek i uszczelek tylko zawinał tasma papierowa i pomalował na ostro)

i tak własnie robi sie (naprawia) tanio samochody. Jak sie trafi jarzabek (a widac, ze trafiaja sie ) to zysk z takiej ciulowej naprawy zostaje u takiego handlarza, stad potem atrakcyjne ceny. Ale to nie jest zrobione jak dla siebie, tylko na sprzedaż, na chwilowe "na oko ładny wóz"

tworzywa Sztuczne

www.aluplex.com.pl

 

 

Dodge Ram 1500 5,7 Hemi 4x4 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

kolego jakbyś jednak nie kupił tego Ram-a i nie bardzo śpieszył się z zakupem to mniej więcej w czerwcu przyszłego roku będę miał do sprzedania mój egzemplarz, 2012 rok 5,7 Laramie max wyposażenie z gazem Prinsa, kupiłem go nowego w salonie w Poznaniu i tam też od razu zamontowali gaz. Wersja "export vehicle" tzn. zegary w km a lampy profesjonalnie przerobienie. Stan idealny przebieg na dzień dzisiejszy 45tys. km, generalnie auto użytkowanie jak SUV, nigdy nic nie woziło no może poza drewnem z działki, żadnych rys wygląda i jeździ jak nowy. Planuję wzięcie w leasing nowego modelu 2014 z pneumatyką , 8-biegową skrzynią i nowymi lampami "niestety nadal bez xenonu" i tylko dlatego będę chciał go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożenili ci Kanadyjczyka i wcisneli kit o export vehicle,

 

Sebastian!! You made my day. :-D :-D

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, a jest jakaś istotna różnica między wersją USA a Kanada ?

Na wklejce z numerem vin, także jest wpis EXPORT VEHICLE

 

No bo był wyeksportowany. Z USA (a właściwie z Meksyku) do Kanady :mrgreen:

Te "zasadnicze różnice" to właśnie licznik w kilometrach (i pozostałe wskaźniki też w układzie SI, czyli temp silnika w Celsiuszach, a ciśnienie w MPa), DRL (Daytime Running Light) czyli światła do jazdy dziennej (choć to "niechcący" mogli Ci usunąć przerabiając "profesjonalnie" reflektory oraz - uwaga uwaga - naklejki i dokumenty pojazdu również w języku francuskim :mrgreen:

 

Masz na prawdę zajebistą furę :up: Nie zmienia to jednak faktu, że jest to "tylko" wersja kanadyjska.

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.