Skocz do zawartości

'05 Dodge RAM 5,7 HEMI


ppm702

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kolega ppm702 potwierdził to co widziałem na placu w starogardzie cwaniactwo i straszna rzeźba. 2 miesiące temu oglądałem w gdańsku ramika który wyszedł z podszpachli pana mokwy, mówiąc krótko jak go wziąłem na Autotest to na słupkach czujnik lakieru nie mógł znaleźć metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

temat do zamknięcia. Nowy RAM zamówiony wczoraj w Nikar.

 

2014 Dodge RAM 1500 5,7 HEMI Quad Cab Sport z pełnym wyposażeniem bez RamBoxów (nie zmieściłaby się rura ;) ).

 

Co ciekawe podobno tego koloru samochodu jeszcze w PL nie ma...

 

Powinien być we wrześniu, a w szybkim czasie później koniecznie zabudowa na wzór białego, rura z lampami, ksenon i wywalenie nagłośnienia na rzecz lepszych komponentów. Do wiosny może uda się wyposażyć w letni komplet 24" na piasty ;)

 

Specyfikacja:

 

Silnik/skrzynia biegów:

Silnik: V8 HEMI, benzyna

Pojemność skokowa : 5654 cm3

Moc: 396 KM

Skrzynia biegów: automatyczna, 8-biegowa

Emisja CO 2 : 383g / Euro 5

Zużycie paliwa miasto/trasa/mieszane: 17,9 / 12,9 / 14,9 l/100km

Napęd 4x4

 

Kolor nadwozia:

Blue Streak Pearl, tapicerka: skóra Black

 

Wyposażenie:

Skrzynia biegów 8-biegowa, automatyczna 8HP70

Pneumatyczne zawieszenie Air Suspension 4-corner

Stopnie boczne wheel to wheel

System nawigacji z mapami Europy w tym Polski

Podniesienie dopuszczalnej masy całkowitej do 3500 kg

Pokrywa silnika Sport Performance

System inteligentnego kluczyka

EU - Pakiet Europa: Metryczne instrumenty z prędkościomierzem w km/h, zwiększone chłodzenie silnika, zwiększone chłodzenie oleju

przekładniowego

ADC - Pakiet Convenience, Keyless Enter-N-Go,

RA4 – System audio z Uconnect, ekranem dotykowym 8,4 ", radio AM/FM, twardym dyskiem, sterowanie głosem, zestaw głośnomówiący

Bluetooth i złącze dla zewnętrznego nośnika (USB / SD / AUX) System nagłośnienia Alpine z 9 głośnikami i subwooferem

Kamera cofania

Czujniki parkowania przód/tył

Tapicerka skórzana czarna

Podgrzewana, wielofunkcyjna, skórzana kierownica

Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa

Napęd 4x4 (Shift on the Fly)

Automatyczna blokada tylnego mechanizmu różnicowego

System antypoślizgowy ABS z EDB i BAS

Elektroniczny system kontroli stabilności pojazdu (ESP)

System kontroli trakcji (TCS)

System zdalnego startowania silnika

Poduszki powietrzne przednie

Boczne kurtyny powietrzne dla przednich i tylnych okien

Elektrycznie regulowane, ogrzewane i składane lusterka zewnętrzne

Kierunkowskazy w lusterkach zewnętrznych

Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne

Selektor zmiany biegów zamontowany na tablicy rozdzielczej

Dwa oddzielne fotele z przodu

Elektrycznie regulowane fotele przednie (kierowcy w 10 kierunkach, pasażera w sześciu)

Fotele przednie ogrzewane i klimatyzowane

Tylna kanapa składana 60/40 ze schowkiem

Przednie lampy przeciwmgielne

Elektrycznie otwierane okno dachowe

Elektrycznie regulowane pedały

Elektrycznie sterowane szyby z funkcją Auto Down / Auto Up

Elektrycznie odsuwana i ogrzewana szyba tylna

Przyciemniane szyby tylne

Tempomat

Zamek centralny zdalnie sterowany

Autoalarm

Immobilizer

Wspomaganie układu kierowniczego

Przygotowanie do montażu haka

Felgi aluminiowe 20"

System monitorowania ciśnienia w oponach

Bedliner

Instalacja gazowa BRC –w Energy Gaz Polska

Gwarancja Premium rozszerzona o instalację LPG

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam jako pierwszy jak będziesz sprzedawał :mrgreen:

 

I pytanie do znawców USA car's. Czy "wasze" tempomaty są ograniczone w jakiś sposób? Bo znajomy ma Infiniti i mówi, że tylko 140km/h może na tempomacie max jechać. ..

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....EU - Pakiet Europa: Metryczne instrumenty z prędkościomierzem w km/h, zwiększone chłodzenie silnika, zwiększone chłodzenie oleju przekładniowego...

Tia... Ważne, że kolejny nieświadomy klient jest zadowolny 8-) Dopóki nie zobaczę nowego RAMa w oficjalnej ofercie salonów Fiata doputy tzw. "wersja EU" będzie jak Yeti (nie mylić ze Skodą) - każdy słyszał ale nikt nie widział :mrgreen:

...Gwarancja Premium rozszerzona o instalację LPG...

Z czystej ciekawości - jakie są warunki tej "Gwarancji Premium"? Bo oficjalne dokumenty RAMa (i każdego AmCara nie oferowanego w Europie) mówią co innego.

 

Naprawdę gratuluję i zazdraszczam zakupu fajnej fury. Ale trzeba mieć też mieć świadomość, że zakup samochodu nie oferowanego w Europie wiąże się z rezygnacją z pewnych konsumenckich przywilejów... ;-)

post-158-1532375655889_thumb.png

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zamówiłeś nowe auto w wersji quad cab? Głównym powodem małej sprzedaży Rama III gen jest właśnie kabina dla budowlańców,miałeś już taką,

zmien zamówienie na Crew Cab, Ford już dawno zrozumiał i dobrze na tym wychodzi.

 

Co do wersji EU to japacz ma racje, wszyscy Canadyjczycy jeżdżą wersją EU :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zamówienia taczki, kolor bardzo ładny.

Tak jak Sebastian wspomniał, wersja Quad Cab nie jest praktyczna, o wiele lepszą opcją jest Mega Cab z wygodną tylną kanapą, ale wtedy z kolei płaci się akcyzę 18.6% jak za samochód osobowy co skutecznie winduje cenę w górę.

Czekamy na fotorelację !!

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat zaluje ze Ram juz nie ma kabiny 1,5

mam quad cab'a ale glownie woze z tylu powietrze i przekaski i robi za szafe po dojechaniu do roboty :)

dlatego np. Raptor w krotkiej budzie z drzwiami od kurolapa jest bardzo fajny

 

 

ciekawe czy taki Raptorek przechodzi w Niemczech na cle jako osobowka?

akcyzy i tak nie ma, a clo o polowe nizsze

cos mi sie jednak wydaje, ze Niemce nie takie glupie i tu kazdy pickup idzie jednak jako ciezarowka - w dowodzie od mojego mam wpisane LKW Offener kasten, a jezdze nim na kat B

5.7L ECONOMY PACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Wersja EU - może innym mydli oczy. Ja i tak wiem, że to Kanada i tyle. A że sprzedawcy sobie to tak nazywają - ich sprawa.

 

Gwarancja - jest to taka gwarancja ubezpieczeniowa. Ubezpieczam auto od awarii i kosztów z tym związanych. Nie jest to gwarancja Dodge, ale taki substytut, gdzie muszę zapłacić za naprawę i dostaję zwrot kosztów w okresie ubezpieczenia. Niby słabo, ale zawsze coś. Dla zainteresowanych mogę na maila wrzucić Ogólne Warunki, ale po angielsku.

 

Na Crew Cab nie zmienię. Faktycznie Crew jest bardziej rodzinny i ma dużo do zaoferowania w środku. Tym niemniej użytkować będę pewnie z dziećmi albo/i pracownikami. Miałem Quad i faktycznie z tyłu ciasno, ale daje radę.

 

U sprzedawcy w PL można mieć Crew, ale tylko z 5'7" paką. Dla mnie "metr siedemdziesiąt coś" to za mało w długości do pracy. Z kolei 6'4" występuje w PL wyłącznie z Quad Cab'em - niestety.

 

Indywidualne sprowadzanie auta w konfiguracji Crew + 6'4" to wydatek prawie o 30% ceny wyższy - juz to liczyłem. No i problem jest z leasingiem, bo trzeba wywalić całą kwotę na auto i dopiero starać się o tzw. refinansowanie zakupu, a nie mam zamiaru wywalać prawie 300tys i przy okazji umoczyć się z podatkami.

 

Do lansu i komfortu oglądaliśmy z żoną Durango i jeśli mam położyć na stole prawie 100tys więcej za Crew z paką jaką potrzebuję to wolę dołożyć parę złotych i mieć na pierwszą wpłatę na leasing Durango w przyszłym roku. Wtedy i koszty w firmie, i żona szczęśliwa i samochód do lansu oraz na rodzinne wyjazdy jest. Z dużym bagażnikiem, 7 miejscami itd...

 

A jak inaczej, to za różnice w kwocie kupię 2-3 letniego np Superb'a (nawiązując do Yeti ;-) ), a tutaj komfort jazdy będzie całkowicie inny jak w taczce :-P

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.