Skocz do zawartości

Potrzebny Pickup do filmu w Łodzi


Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukujemy Pickupa amerykańskiego lub japońskiego do filmu kreconego w Łodzi. Będzie grał ok 25 dni zdjęciowych można więc zarobić niezłe pieniążki. Może być trochę zdezelowany. Ważne musi mieć jedną kanapę dla kierowcy i 2 pasażerów. Propozycje ze zdjęciami i numerem telefonu właściciela proszę kierować na: chyslergrandvoyager1@gmail.com. Zdjęcia ruszają od początku pażdziernika br, więc sprawa dosyć pilna. Piotr Gaszewski Rekwizytor tel. 603 601 377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrek! 3-mam kciuki, bo jak Ty zarobisz, to my razem przepijemy. :kasztan:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba M. mam nadziej że wysłałeś foty, chciałbym żeby ktoś z naszego forum udostępnił Pickupa

Nie wysyłałem, w październiku eF u mnie musi popracować - przeprowadzkę mam zaplanowaną, a nie dam rady zorganizować innego auta :-/

Szkoda, bo oferta jak szyta pod ten samochód ;-)

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wątpliwości zacytuję scenografa: "Potrzebujemy starego i zniszczonego pickupa produkcji amerykańskiej lub japońskiej.

1. Na przednim siedzeniu powinna być możliwość posadznia trójki aktorów. Nie muszą mieć bardzo dużo miejsca, ale nie możemy mieć wrażenie, że są tam sciśnięci.

2. Potrzebna jest możliwie długa paka

3. kamera byłaby szczęśliwa, gdyby był drugi rząd siedzeń, ale jest też możliwość kręcenia przez wyjmowaną tylną szybę.

4. Stary, zniszczony, kanciasty na niezbyt wysokich kołach."

Co do samochodu do przeprowadzki mogę pomóc użyczając busa lub ciężarówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżyserowi bardzo się podoba Chevrolet C-20 z roku ok. 1984. Może ktoś z forumowiczów mógłby pomóc w poszukiwaniach. Zalączam zdjęcie referencyjne.

https://plus.google.com/u/0/photos/111109416119795264934/albums/5926540184360357537/5926540184395355010?pid=5926540184395355010&oid=111109416119795264934

Może też być inny w tym charakterze.Z góry dziękuję za pomoc.

Piotr Gaszewski

Tel. 603 601 377

chryslergrandvoyager1@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.