Skocz do zawartości

jak można zniszczyć (popsuć) naszego ukochanego RAMA ...


kacpero

Rekomendowane odpowiedzi

sami zobaczcie :

 

http://moto.allegro.pl/item740444229_dodge_ram_1500_low_rider_02_faktura_vat.html

 

LOW RAIDER to zawsze było "skaczące" zawieszenie (samochód)

a tutaj gość szlocha że 16 000 $ za obniżenie samochodu :-(

 

żenada... :pala:

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA... gość chyba na głowę upadł. Może na 16000$ to on był wyceniony , ale 5 lat temu. Jedna z najgorszywch wersji RAMa 1500 a najgorze to , że to kastrat 4x2. Górna granica cenowa to moim zdaniem 10 tyś $. Co do wyglądu i obniżania to nie dyskutuje bo są tacy, którym lowridery się podobają. Mi osobiście nie bardzo, ale w stanach to popularne. Jednak uważam, że to typowy samochód do podnoszenia a nie do obniżania. Równie wielki ma to dla mnie sens co podnoszenie Mustanga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
HAHAHAHA... gość chyba na głowę upadł. Może na 16000$ to on był wyceniony , ale 5 lat temu. Jedna z najgorszywch wersji RAMa 1500 a najgorze to , że to kastrat 4x2. Górna granica cenowa to moim zdaniem 10 tyś $. Co do wyglądu i obniżania to nie dyskutuje bo są tacy, którym lowridery się podobają. Mi osobiście nie bardzo, ale w stanach to popularne. Jednak uważam, że to typowy samochód do podnoszenia a nie do obniżania. Równie wielki ma to dla mnie sens co podnoszenie Mustanga .

 

Tym razem zgadzam się w 100%. Nic dodać nic ująć.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi blondynki, drugi brunetow ;) A o gustach sie niedyskutuje. Co do wyceny 16k $. . . . tiaa... :) Kolega ma eFke150 99 wersja Flairside obnizona. Wyglada naprawde fajosko. wydaje mi sie ze to rzecz gustu. . . CIekawie ktos powiedzial - obnizyc rama ma taki sens jak podwyzszyc mustanga. . . ja widze tylko plusy tego zabiegu - niech amerykanska motoryzacja szerzy sie w PL. Wiejski tuning US tez sie nam przyda ;) p.s. czy slyszeliscie o jakis ciekawych LoLo w polsce ? lub hot-rodach ?

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam nic przeciwko obniżaniu. Ale wieksza korzyść z podnoszenia jak dla mnie. Jeszcze obniżyć 1500 to nie taka katastrofa bo ma niezależne zawieszenie z przodu. Ale RAMy heavy duty ze sztywnym mostem z przodu do śreni pomysł i raczej niewykonalny. Uważam, że obniżając rama zatraca się jego najfajniejsze właściwości. W zasadzie zyskuje tylko i wyłącznie wygląd, bo trakcji to za bardzo nie poprawi. Ja tam Lowridery lubie jaknajbardziej, ale w roli lowridera bardziej widzę np Lincolna Continentala.

 

lincoln-continental.jpg

 

entulanie przemawia do mnie dakota trochę obniżona i zrobiona na rasowego streetracera. na przykład taka jak TA [/code]

 

Ale na pewno nie przekona mnie żaden RAM Heavy Duty po zabiegu obniżania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.